III konferencja Akademii Kobiet Sukcesu – 6 i 10 czerwca 2009

Dnia 6 czerwca oraz 10 czerwca, w Centrum Łowicka, odbędzie się kolejna z cyklu konferencji Akademii Kobiet Sukcesu. Tematem konferencji będą tym razem : „Pasje i samorealizacja”. W spotkaniach i panelach dyskusyjnych wezmą udział m.in. Jaga Hupało, Kinga Baranowska, Grzegorz Turniak, Marta Tymoszewicz-Bednarz i Hanna Nowakowska. Uczestniczki dowiedzą się jak zamienić pasję w sukces biznesowy oraz jaki jest związek między samorealizacją a aktywnością społeczną. W ramach konferencji odbędą się także różnorodne warsztaty – m.in. Diet Coaching, warsztaty taneczne z Gymnasionem oraz warsztaty z kultury hiszpańskiej w ramach fiesty z Academia de la lengua. Udział jest bezpłatny!

Program konferencji : http://www.kobietyisukces.pl/konferencje.php?id=48&r3=true

Akademia Kobiet Sukcesu to projekt realizowany przez kobiety dla kobiet. Głównym celem Akademii Kobiet Sukcesu jest zwiększanie pewności i wiary w siebie wszystkich kobiet, które marzą o założeniu własnej działalności, inspirowanie poprzez spotkania i warsztaty z ciekawymi ludźmi, oraz zachęcanie do aktywności i działania. W kwietniu odbyła się pierwsza konferencja, której tematem głównym było spełnienie zawodowe, mocne strony kobiet w biznesie i kobiece style zarządzania, natomiast motywem przewodnim konferencji majowej był „Udany rozwój osobisty”. W każdej konferencji uczestniczyło ponad 140 osób, a jako honorowi prelegenci wystąpili m.in.: prof. Magdalena Środa, Iwona Majewska-Opiełka, Olga Kozierowska, Halina Kustosz, Andrzej Blikle oraz Renata Dziurdzikowska. Uczestniczki miały także szansę uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez między innymi Jacka Santorskiego, Dorotę Jaślan, Krzysztofa Jankowskiego i innych znakomitych ekspertów oraz trenerów.

Akademia Kobiet Sukcesu to kontynuacja i rozwinięcie organizowanego od dwóch lat w SGH Tygodnia Kobiet Sukcesu – tygodniowej serii warsztatów, paneli dyskusyjnych oraz spotkań z ciekawymi Polkami, które odniosły znaczny sukces. Wśród gości konferencji znalazło się ponad 20 niezwykłych osobistości m.in.Teresa Rosati, Janina Paradowska, Krystyna Kofta, Iwona Majewska-Opiełka oraz Jolanta Zwolińska.

Patron honorowy: PKPP Lewiatan

Patronami medialnymi III Konferencji Kobiet Sukcesu są : kobiety.pl, Radio Kolor, Home&Market, Ströer Infoscreen, money.pl, Profeo.pl.

Sponsorem Głównym III Konferencji został : ROC (Johnson&Johnson)

Partnerzy projektu: Klinika Efektdent, Albothyl (Nycomed), Artur (Lider Artur), SONY, Batycki,  Bio-Active, Gymnasion, Santorski&Co, Rebis

Zapraszamy do zapoznania się z szczegółami działalności Akademii Kobiet Sukcesu http://www.kobietyisukces.pl/

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu