ERBUD wybuduje dla firmy Tesco nowoczesne centrum handlowo-usługowe w Warszawie

ERBUD podpisał umowę 3 czerwca 2009 roku na budowę nowoczesnego centrum handlowo-usługowego w Warszawie. Wartość kontraktu do realizacji do czerwca 2010 roku wynosi 69,4 mln zł a inwestorem i zleceniodawcą jest firma Tesco (Polska). Obecne zlecenie jest już czwartą realizacją Erbudu dla firmy Tesco (Polska) w ciągu ostatnich 3 lat.

Firma Erbud SA wygrała kontrakt na realizację nowoczesnego centrum handlowo-usługowego w Warszawie. Inwestorem projektu jest firma Tesco Polska. Wartość kontraktu wynosi 69,4 mln zł. Wartość robót przewidziana na br. to ok. 34 mln zł. Zakończenie budowy obiektu przewidziano na czerwiec 2010 roku. To już druga tego typu inwestycja realizowana w tym roku dla Tesco Poland. W kwietniu br. Erbud otrzymał zlecenie realizacji centrum handlowo-usługowego firmy Tesco w Przemyślu.

W 2008 roku Erbud, jako generalny wykonawca, zrealizował pięć obiektów handlowych, w tym dwa duże. Obecny spółka realizuje cztery centra handlowe, przy czym wartość jednego z nich, centrum handlowe w Wałbrzychu, wynosi ok. 230 mln zł. Obecny kontrakt jest szóstym projektem z segmentu budownictwa komercyjnego w portfelu zleceń Erbudu na ten rok.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu