Bacardi-Martini Polska Sp. z o.o. klientem Konkret PR

przez | 04/06/2009

Agencja Konkret PR rozpoczęła działania w zakresie public relations dla Bacardi-Martini Polska Sp. z o.o. – importera i dystrybutora luksusowych alkoholi.

Agencja odpowiedzialna jest za obsługę czterech marek top premium z portfolio Klienta: wódki Grey Goose, ginu Bombay Sapphire, koniaku Otard oraz whisky Dewar’s. Do głównych zadań Agencji należą kontakty z mediami, planowanie i realizacja eventów oraz doradztwo strategiczne. Kontrakt obejmujący wspomniane działania został podpisany do marca 2010 roku. Działania podjęte przez Agencję Konkret PR mają także na celu promowanie odpowiedzialnego spożywania alkoholu.

Bacardi-Martini Polska Sp. z o.o. to wyłączny importer i dystrybutor luksusowych alkoholi, obecny na rynku polskim od 15 lat. Sama Grupa Bacardi-Martini powstała w 1993 roku  w wyniku połączenia dwóch, mających już wcześniej światową renomę,  firm – Bacardi Ltd. oraz Martini & Rossi. Od lat zajmuje czołowe miejsce w rankingach największych producentów i dystrybutorów alkoholu. W swojej ofercie posiada doskonale znane i rozpoznawane na całym świecie rumy Bacardi, wermuty Martini i wina musujące – lubiane przez konsumentów Martini Asti i Martini Brut. W portfolio Bacardi-Martini Polska Sp. z o.o. znajdują się także: gin Bombay Sapphire, luksusowa wódka Grey Goose, wykwintny koniak Otard oraz 12-letnia, szkocka whisky Dewar’s.

Konkret PR świadczy usługi z zakresu media relations, komunikacji wewnętrznej, zarządzania sytuacjami kryzysowymi, organizacji wydarzeń specjalnych i eventów oraz projektów społecznej odpowiedzialności biznesu.