Aż 4 miliony puszek piwa Harnaś do rozdania

  • by

Marka Harnaś z portfela Carlsberg Polska zwiększa pulę nagród w wielkiej akcji promocyjnej „Harnaś miliony piw rozdaje” – trwającej od kwietnia b.r. – z dwóch do aż czterech milionów promocyjnych puszek Harnasia. Oznacza to, że do końca września b.r. do rąk konsumentów, biorących udział w loterii trafi aż o 2 miliony puszek więcej, niż w pierwotnie ustalonej ilości nagród. Prowadzona akcja promocyjna będzie największą tego typu w dotychczasowej historii marki Harnaś. Decyzja o zwiększeniu puli nagród jest wynikiem bardzo dużego zainteresowania konsumentów promocją.

Mechanizm promocji jest niezwykle prosty. Kupując jedną z promocyjnych butelek lub puszek piwa Harnaś, oznaczonych hasłem „Harnaś miliony piw rozdaje”, będzie można wygrać kolejne, darmowe piwo. Wystarczy znaleźć pod kapslem butelki lub kluczykiem puszki napis „PIWO 2009” i wymienić zwycięski kapsel lub kluczyk, w oznaczonych punktach sprzedaży, na kolejną, gratisową puszkę piwa Harnaś.

„Nasi konsumenci z pewnością pamiętają dotychczasowe dwie edycje promocji ‘Harnaś miliony piw rozdaje’, które spotkały się z ich bardzo dobrym przyjęciem. W tym roku obserwujemy jeszcze większe zainteresowanie harnasiową promocją, dlatego specjalnie dla naszych konsumentów, wielbicieli Harnasia, podwoiliśmy ilość nagród – do aż czterech milionów piw. Dzięki temu uczestnicy tej atrakcyjnej promocji będą mieli, w tym sezonie, aż o 2 miliony więcej okazji do spędzenia przyjemnych chwil z Harnasiem.” – mówi Jacek Stefaniak, Senior Brand Manager marki Harnaś.

Informacja o promocji komunikowana jest na opakowaniach promocyjnych piwa Harnaś, w postaci dedykowanej linii materiałów POS oraz na stronie internetowej marki www.piwoharnas.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu