Poznańskie targi inspirują wnętrzem

przez | 03/06/2009

W dniach 3 – 6 czerwca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich obchodzone będzie święto wnętrz i nowoczesnego design’u. A to wszystko za sprawą odbywających się w tym czasie targów MEBLE, BIURO, HOME DECOR oraz BUDMA INTERIOR.

W tym największym w Europie Środkowo – Wschodniej wydarzeniu dla branży mebli i wyposażenia wnętrz udział weźmie ponad 460 wystawców, prezentując swoje produkty aż w 9 pawilonach wystawienniczych. Znaleźć można tu będzie wszystko, co niezbędne do urządzenia wnętrza – od wykończenia, przez umeblowanie, aż po światło i stylowe dekoracje. Poznańskie targi wnętrz to miejsce zawierania kluczowych kontraktów, prezentacji nowości rynkowych oraz najnowocześniejszych technologii, a także kreowania trendów i poszukiwania inspiracji.

W tym roku swoją premierę świętować będzie także wydarzenie specjalne pod nazwą arena DESIGN, w całości dedykowane tematyce projektowania i wzornictwa przemysłowego. Celem projektu jest stworzenie prestiżowej platformy spotkań świata designu i biznesu, a także promocja najlepszych na arenie europejskiej praktyk w zakresie projektowania mebli oraz innych form przemysłowych. Bogaty program realizowany w ramach arena DESIGN obejmie m.in. spotkania z wybitnymi projektantami, panele dyskusyjne, prezentacje, wystawy oraz konkursy dla projektantów i producentów.