Nowy spektakularny nośnik w ofercie Headz Marketing Partner

Firma Headz Marketing Partner wzbogaciła swoją ofertę Porty Lotnicze o kolejny nośnik. Jest to imponujących rozmiarów backlight, który stanął przy głównej trasie dojazdowej przy Porcie Lotniczym Kraków Balice.

Headz Marketing Partner nieustannie wzbogaca swoją ofertę. W okresie letnim szczególny nacisk kładzie na Sieć Porty Lotnicze. Mimo faktu, że jest to sieć całoroczna właśnie w trakcie wakacji staje się punktem strategicznym dla firmy. Pozwala na skuteczne dotarcie z reklamą do odbiorców, którzy w lecie chętniej korzystają z lotnisk w całym kraju.

Od 1 kwietnia klienci pragnący skutecznej reklamy w okolicach portów lotniczych mają do dyspozycji kolejny nośnik. Na rondzie tuż przy dojeździe na hol główny Portu Lotniczego Kraków Balice stanął backlight w formacie 12/4 m. Lokalizacja nowego nośnika została precyzyjnie dobrana do Sieci Porty Lotnicze, w ramach której nośniki umiejscowione są przy trasach dojazdowych do lotnisk w Polsce. Firma Headz Marketing Partner jest jedyną posiadającą backlighty o wymiarach 8/4 lub 12/4 m przy wszystkich głównych portach lotniczych. Do dyspozycji są te zlokalizowane m. in. w Krakowie, Katowicach, Gdańsku, Wrocławiu, Rzeszowie.

Dodatkową zaletą oferty przygotowanej przez Headz Marketing Partner jest możliwość zrealizowania kampanii w sposób selektywny – zamiast zamawiać całą sieć nośników można skupić się na wybranych lokalizacjach. Kolejnym udogodnieniem jest możliwość monitorowania i planowania kampanii online. Do wyróżników należy też fakt, że istnieje opcja wykupienia danego nośnika na okres jednego miesiąca.

Firma Headz Marketing Partner na rynku reklamy jest postrzegana jako specjalista od dostarczania gotowych rozwiązań z dziedziny outdooru oraz tworzenia unikalnych sieci reklamowych. Jako jeden z głównych operatorów OOH oferuje swoim klientom m.in. sieci całoroczne podzielone na Sieć Exclusive, Sieć Top Cities i Sieć Porty Lotnicze oraz sieci sezonowe takie jak Sieć Lato, Sieć Zima i Sieci Dedykowane. Zrealizowała kampanie dla wielu klientów m.in. Renault, Statoil, czy Toyota. Więcej informacji na temat zakresu działalności firmy znaleźć można na uruchomionym niedawno nowym serwisie www.headz.com.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu