Nagroda Złoty Bit GigaCon 2009 dla Possible i BizCRM

przez | 03/06/2009

Nagrodę przyznawali uczestnicy konferencji: dyrektorzy oraz kierownicy działów wdrożeń, działów handlowych i marketingowych, kierownicy działów IT, osoby odpowiedzialne za działy obsługi i kontakty z klientami.

O wyborze BizCRM zdecydowała jego ogromna elastyczność, unikalna budowa modułowa, która pozwala na rozbudowę aplikacji w dowolnym czasie, prosta integracja z systemami innych producentów, możliwość częściowej samodzielnej konfiguracji aplikacji przez użytkowników i dostęp przez Internet. Głównymi korzyściami ze stosowania aplikacji BizCRM są: zwiększenie skuteczności działań sprzedażowych, obniżenie kosztów akcji promocyjnych oraz polepszenie obsługi przed- i posprzedażnej klientów.

Nagroda Złoty Bit CRM przyznawana jest od pięciu lat w ramach konkursu organizowanego podczas konferencji CRM GigaCon, która jest częścią cyklu największych na polskim rynku konferencji o tematyce informatycznej. Celem konkursu o Złoty Bit jest promocja najnowszych produktów i rozwiązań informatycznych wspierających pracę polskich firm i instytucji. W roku 2008 wyróżniony został produkt aCRM firmy Comarch, a w tym roku nagroda przypadła w udziale firmie Possible za BizCRM.

„Celem Possible jest dostarczanie rozwiązań, które łączą prostotę użytkowania z zaawansowanymi możliwościami konfiguracji i dostosowania do wymagań każdego klienta. Cechy te pozwalają klientom na zwiększanie przewagi konkurencyjnej w czasach spowolnienia i budowę lepszej strategii na przyszłość. Cieszy nas, że uczestnicy CRM GigaCon docenili rozwiązanie BizPlatform. Daje nam to tym większą satysfakcję, iż eksperci z branży informatycznej potwierdzili unikalne know-how i wysokie kompetencje spółki zawarte w autorskim narzędziu BizPlatform” – mówi Prezes Possible Tomasz Soroka, komentując przyznanie nagrody.

Possible to polska firma informatyczna tworząca rozwiązania biznesowe oparte na nowoczesnych technologiach webowych. Oferuje wsparcie procesów biznesowych zachodzących w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach, w każdej branży. Unikalność aplikacji i systemów informatycznych bazujących na autorskim narzędziu BizPlatform polega na ich budowie modułowej i otwartości, dzięki czemu istnieje możliwość rozbudowy aplikacji i systemów o kolejne moduły w dowolnym czasie i ich prostej integracji z systemami innych producentów. Wszystkie aplikacje: CRM, obieg dokumentów, helpdesk, zarządzanie projektami, przepływ informacji, wspólna praca na dokumentach są dostępne przez Internet oraz pozwalają na bezpieczne umieszczanie w Internecie danych ze zintegrowanych systemów desktopowych dotychczas niedostępnych poza siedzibą firmy. Possible jest także laureatem prestiżowego ogólnopolskiego konkursu Kamerton Innowacyjności 2008 zorganizowanego przez m.in. Rzeczpospolitą, BRE Bank SA, PKPP Lewiatan.