Nagroda Złoty Bit GigaCon 2009 dla Possible i BizCRM

Nagrodę przyznawali uczestnicy konferencji: dyrektorzy oraz kierownicy działów wdrożeń, działów handlowych i marketingowych, kierownicy działów IT, osoby odpowiedzialne za działy obsługi i kontakty z klientami.

O wyborze BizCRM zdecydowała jego ogromna elastyczność, unikalna budowa modułowa, która pozwala na rozbudowę aplikacji w dowolnym czasie, prosta integracja z systemami innych producentów, możliwość częściowej samodzielnej konfiguracji aplikacji przez użytkowników i dostęp przez Internet. Głównymi korzyściami ze stosowania aplikacji BizCRM są: zwiększenie skuteczności działań sprzedażowych, obniżenie kosztów akcji promocyjnych oraz polepszenie obsługi przed- i posprzedażnej klientów.

Nagroda Złoty Bit CRM przyznawana jest od pięciu lat w ramach konkursu organizowanego podczas konferencji CRM GigaCon, która jest częścią cyklu największych na polskim rynku konferencji o tematyce informatycznej. Celem konkursu o Złoty Bit jest promocja najnowszych produktów i rozwiązań informatycznych wspierających pracę polskich firm i instytucji. W roku 2008 wyróżniony został produkt aCRM firmy Comarch, a w tym roku nagroda przypadła w udziale firmie Possible za BizCRM.

„Celem Possible jest dostarczanie rozwiązań, które łączą prostotę użytkowania z zaawansowanymi możliwościami konfiguracji i dostosowania do wymagań każdego klienta. Cechy te pozwalają klientom na zwiększanie przewagi konkurencyjnej w czasach spowolnienia i budowę lepszej strategii na przyszłość. Cieszy nas, że uczestnicy CRM GigaCon docenili rozwiązanie BizPlatform. Daje nam to tym większą satysfakcję, iż eksperci z branży informatycznej potwierdzili unikalne know-how i wysokie kompetencje spółki zawarte w autorskim narzędziu BizPlatform” – mówi Prezes Possible Tomasz Soroka, komentując przyznanie nagrody.

Possible to polska firma informatyczna tworząca rozwiązania biznesowe oparte na nowoczesnych technologiach webowych. Oferuje wsparcie procesów biznesowych zachodzących w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach, w każdej branży. Unikalność aplikacji i systemów informatycznych bazujących na autorskim narzędziu BizPlatform polega na ich budowie modułowej i otwartości, dzięki czemu istnieje możliwość rozbudowy aplikacji i systemów o kolejne moduły w dowolnym czasie i ich prostej integracji z systemami innych producentów. Wszystkie aplikacje: CRM, obieg dokumentów, helpdesk, zarządzanie projektami, przepływ informacji, wspólna praca na dokumentach są dostępne przez Internet oraz pozwalają na bezpieczne umieszczanie w Internecie danych ze zintegrowanych systemów desktopowych dotychczas niedostępnych poza siedzibą firmy. Possible jest także laureatem prestiżowego ogólnopolskiego konkursu Kamerton Innowacyjności 2008 zorganizowanego przez m.in. Rzeczpospolitą, BRE Bank SA, PKPP Lewiatan.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu