KRAKÓW-NEWS na Dniu Dziecka u „Wiślaków”

przez | 03/06/2009

W dniu 30 maja 2009 r. Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków zorganizowało przy ul. Reymonta w Krakowie coroczną imprezę z okazji Dnia Dziecka. Do objęcia patronatu medialnego nad imprezą zaproszony został m.in. serwis internetowy KRAKÓW-NEWS. Mimo, że pogoda spłatała trochę figla i część imprezy została przeniesiona do hali, wszystkie dzieci mogły sprawdzić się w licznych zabawach i konkursach, a uśmiechy na ich twarzach świadczyły o tym, iż bawiły się wyśmienicie.

Turystyczna Platforma Informacyjna KRAKÓW-NEWS ufundowała również główną nagrodę w konkursie strzeleckim. Szczęśliwymi zwycięzcami okazała się pięcioosobowa rodzina, która spędzi weekend w wybranej przez siebie jednej z górskich miejscowości.

„Bardzo się cieszymy, iż mogliśmy się przyczynić do sprawienia choć odrobiny radości w tak szczególnym dniu, jakim jest Dzień Dziecka. Mamy nadzieję, że nasi szczęśliwi zwycięzcy będą miło wspominać weekendową wycieczkę” – mówi Rafał Pasterczyk, odpowiedzialny za rozwój serwisów internetowych, wchodzących w skład Turystycznej Platformy Informacyjnej POLSKA-NEWS. „Wierzymy, iż pobyt w górach będzie doskonałą okazją do rodzinnego wypoczynku dla trójki dzieci oraz ich rodziców, a szczęśliwy Dzień Dziecka i wygrany konkurs zagości na długo w ich pamięci” – dodaje.

Turystyczna Platforma Informacyjna POLSKA-NEWS to ogólnopolska sieć serwisów internetowych, stworzonych przez firmę Spring Studio. Serwisy zawierają wszystkie niezbędne informacje, dotyczące ciekawych miejsc, wartych odwiedzenia, zabytków i dorobku kultury wybranych regionów naszego kraju. W każdym z serwisów internetowych POLSKA-NEWS, znajdziecie Państwo informacje o dostępnej bazie noclegowej (hotele, pensjonaty, hostele, apartamenty, kwatery prywatne), gdzie można zjeść smaczny posiłek i wypić dobrą kawę (restauracje, karczmy, puby, kawiarnie), a także gdzie i w jaki sposób spędzić miło wieczór. Osoby zainteresowane aktywnym spędzaniem czasu znajdą tutaj również inne atrakcje i dotrą do interesujących je centrów handlowych, sklepów, gabinetów SPA, parków wodnych, jednym słowem do wszystkich miejsc których w danej chwili szukają.

Aktualne serwisy internetowe, działające w ramach POLSKA-NEWS:

  • www.zakopane-news.eu, serwis promujący region nie tylko samego Zakopanego, ale także całego Podhala,
  • www.krakow-news.eu, serwis poświęcony promocji Krakowa i okolic, stanowiący doskonałą bazę informacyjną dla turystów.

www.krakow-news.eu