Epson dodaje nowy wymiar do kina domowego, wprowadzając projekcję sufitową

Epson, światowy lider rynku projektorów1, oferuje inne spojrzenie na kino domowe, oferując nabywcom projektora EH-DM2 specjalny zestaw do projekcji sufitowej. To unikalne rozszerzenie, dostępne od czerwca 2009 r., trafi bezpłatnie do wszystkich osób, które zakupią projektor EH-DM2.

Alexandro Di Caro, kierownik produktu w dziale projektorów do kina domowego, Epson Europe, powiedział: „Jesteśmy zachwyceni, mogąc zaoferować opcje rozszerzającą możliwości i zastosowanie projektora EH-DM2, dzięki czemu użytkownicy będą czerpać jeszcze większą przyjemność z kina domowego. Dodatek ten oferuje cały wachlarz możliwości, uprzyjemniając dzieciom zasypianie lub pozwalając obejrzeć romantyczną komedię w łóżku. Od teraz każdy może cieszyć się we własnym domu unikalnymi wrażeniami, jakich przysparza projekcja sufitowa.”

Przenośny projektor EH-DM2 o współczesnym wzornictwie w odcieniach czerni jest dodatkowo wyposażony w odtwarzacz DVD (kompatybilny z formatem DivX) i dwa zintegrowane głośniki o mocy 8W, dające efekt wirtualnego dźwięku przestrzennego.
EH-DM2 wyróżnia się też współczynnikiem CLO2 (Colour Light Output) na poziomie 1200 lumenów. Do jego konstrukcji wykorzystano innowacyjną technologię Epson 3LCD, która daje czyste, ostre obrazy nawet w jasnym otoczeniu. Projektor może współpracować z komputerami PC, aparatami cyfrowymi, konsolami do gier oraz pamięciami USB, sprawdzając się w licznych zastosowaniach multimedialnych.

Zestaw do projekcji sufitowej, dostępny tylko razem z projektorem EH-DM2, to lekka przystawka mieszcząca się w torbie na projektor, pewnie i łatwo instalowana na samym urządzeniu. Dodatek ten znajduje w opakowaniu z projektorem. Na pudełku zamieszczono też logo zwracające uwagę na tę ograniczoną ofertę specjalną.

Podsumowanie najważniejszych cech projektora Epson EH-DM2:

  • Natychmiastowe kino domowe, umożliwiające oglądanie filmów DVD (lub Divx) na gigantycznym ekranie… nawet na suficie!
  • Prawdziwe wrażenia kinowe (zgodność ze standardem HD, proporcje 16:9, fantastyczna jakość obrazu i dźwięku)
  • Szeroki wybór złącz: PC, USB, odtwarzacze płyt, tuner telewizyjny, aparat cyfrowy, odtwarzacz mp3
  • Kompaktowe rozmiary i stylowy wygląd w odcieniach czerni
  • Najmniejsze i najbardziej przenośne centrum rozrywki ze zintegrowaną rączką i miękką torbą do przenoszenia
  • Łatwa instalacja: zero kabli… z wyjątkiem przewodu zasilającego!
  • Znakomity współczynnik CLO3 (1200 lumenów) gwarantujący dobre efekty przy każdym oświetleniu – moc światła białego (jasność) do 1200 lumenów4
  • 3-letnia gwarancja (w tym na lampę)
  • Sugerowana cena detaliczna: 3100 zł
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu