Deloitte laureatem nagrody SAP Pinnacle Award 2009

Firma Deloitte została laureatem prestiżowej nagrody SAP Pinnacle Award 2009 w kategorii „SI Go-to-Market”. Kryterium przyznania wyróżnienia był wkład Deloitte w rozwój nowych rynków SAP oraz zaangażowanie w działania marketingowe i sprzedażowe. Nagroda stanowi wyraz efektywnego pozycjonowania na rynku oraz znaczącej pozycji Deloitte w środowisku partnerów i klientów SAP.

SAP Pinnacle Awards przyznawane są przez firmę SAP czołowym partnerom, którzy wyróżniają się w ramach współpracy z SAP znaczącym rozwojem oraz wprowadzanymi innowacjami, a także oferowaniem najwyższej jakości produktów i usług. Zwycięzcy wyłaniani są w oparciu o nominacje pochodzące od Partnerów oraz pracowników SAP. W tym roku zwycięzcy zostali uhonorowani statuetkami SAP Pinnacle Award podczas specjalnej ceremonii, która miała miejsce w przeddzień konferencji SAPPHIRE ’09 w Orlando na Florydzie.

„Otrzymana nagroda stanowi potwierdzenie naszej pozycji na rynku SAP” – komentuje Piotr Górecki, dyrektor działu SAP w Deloitte. „Szeroki zakres usług oferowanych przez Deloitte pozwala nam łączyć wiedzę z zakresu rozwiązań SAP z takimi kompetencjami jak na przykład doradztwo podatkowe czy zarządzanie ryzykiem, dzięki czemu jesteśmy w stanie rozwijać nowe usługi związane z SAP, wychodzące daleko poza obszar samej technologii”.

Deloitte jest strategicznym partnerem SAP z najwyższym statusem partnerstwa: Global Partner – Services. Zespół ekspertów SAP to ponad 6500 konsultantów, realizujących projekty dla ponad 1600 klientów na całym świecie. Deloitte współpracuje z SAP nie tylko w ramach realizowanych projektów wdrożeniowych, ale również w zakresie rozwoju nowych produktów i rozwiązań SAP. Jesteśmy globalnym partnerem SAP w zakresie produktów SAP Governance Risk and Compliance (GRC), stanowiących odpowiedź na potrzeby zwiększonej kontroli biznesu i zgodności z regulacjami (m.in. amerykańskiej ustawy Sarbanes-Oxley).

Zespół konsultantów Deloitte SAP działa w Polsce od 1997 r. Zrealizował ponad 70 projektów obejmujących implementację i rozbudowę systemów SAP w kraju oraz ponad 100 projektów dla klientów zagranicznych. Doświadczenie oraz wiedza biznesowa ekspertów Deloitte gwarantuje realizację wdrożenia na najwyższym poziomie. Naszym atutem jest możliwość wykorzystania potencjału globalnej organizacji przy równoczesnym zaangażowaniu zespołu polskich specjalistów, którzy doskonale znają specyfikę lokalnego otoczenia biznesowego. Do grona klientów, którym Deloitte dostarczył usługi związane z SAP, należą takie firmy jak Nowakowski Piekarnie, Carlsberg, Hutchinson, HJ Heinz Polska, czy Generali.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu