Baśka z „Klatki B” bloguje

przez | 02/06/2009

Barbara Kwarc, bohaterka produkowanego przez A2 Multimedia popularnego serialu internetowego „Klatka B”, zaczęła prowadzić wideoblog. Nowy projekt A2 Multimedia dostępny jest pod adresem www.Baska.TiVi.pl.

Pani Basia, okrzyknięta przez prasę i internautów Królową Internetu i występująca gościnnie w programie „Szymon Majewski Show”, na swoim blogu będzie komentowała bieżące wydarzenia oraz najnowsze informacje prasowe. Baśka zapowiada również, że będzie interweniowała w sprawach społecznych, m. in. sprawdzi, czy łatwo można założyć sobie konto w banku. Autorka wideoblogu zamierza również stale kontaktować się i spotykać z internautami.

Serial „Klatka B” produkowany przez A2 Multimedia, największego producenta formatów wideo do internetu i wydawcę serwisu Tivi.pl Seriale Internetowe, przez dziewięć miesięcy emisji na TiVi.pl zanotował 20 milionów wyświetleń. Serial z udziałem Baśki bardzo szybko zdobył popularność wśród internautów, a jego bohaterka stała się osobą medialną. Obecnie Barbara Kwarc – jako „Baśka z Klatki B” – jest gwiazdą programu „Szymon Majewski Show”, a w marcu 2009 roku serial z jej udziałem trafił z internetu na antenę stacji Polsat Play.

Wideoblog Baśki dostępny jest pod adresem: www.baska.tivi.pl