ZETO S.A. w Poznaniu nowym partnerem Solemis Group SA w zakresie systemów klasy Business Intelligence – TARGIT

ZETO S.A. w Poznaniu, firma z ponad 40 letnim doświadczeniem w usługach i rozwiązaniach IT, została kolejnym partnerem handlowym Solemis Group SA w zakresie rozwiązań klasy Business Intelligence (BI) – systemu TARGIT – przeznaczonego do wielowymiarowej analizy danych w zakresie sprzedaży, finansów czy marketingu w firmie.

Domeną działalności ZETO S.A. w Poznaniu były zawsze usługi outsourcingu IT dla firm różnej wielkości – od kilku lat firma dostarcza również systemy wspomagające zarządzanie – klasy ERP, HR i Business Intelligence oraz systemy do zarządzania obiegiem dokumentów.

Solemis Group SA jest od jesieni 2005 jedynym polskim przedstawicielem producenta systemu TARGIT, przygotował jego polską wersję i buduje sieć partnerską.

Użytkownikami rozwiązań BI oferowanych przez Solemis Group SA jest w Polsce ponad 70 firm z różnych sektorów gospodarki.

Zgodnie z podpisaną umową, ZETO S.A. w Poznaniu jest od 1 maja br. handlowym partnerem firmy Solemis Group S.A. w zakresie systemu analitycznego klasy BI – TARGIT. Po zakończeniu cyklu szkoleń z zakresu implementacji i integracji systemu TARGIT z innymi systemami ZETO S.A. w Poznaniu uzyska status autoryzowanego partnera handlowo-wdrożeniowego systemu TARGIT.

„Produkty Business Intelligence dystrybuowane w Polsce przez Solemis doskonale uzupełniają naszą ofertę i wychodzą naprzeciw potrzebom naszych klientów – poszukują oni coraz bardziej funkcjonalnych systemów analitycznych uzupełniających możliwości systemów ERP/CRM” – mówi Marek Majewski, prezes ZETO S.A. w Poznaniu „Z naszej oceny wynika, że TARGIT ma nie tylko najlepszy na rynku narzędzi analitycznych wskaźnik funkcjonalności do ceny, ale i bardzo łatwo integruje się z różnymi systemami ERP/CRM jakie mają nasi Klienci.”

„Szczególnie w ciężkich czasach firmy analizują efektywność swojej działalności” – mówi Ryszard Sadowski, Prezes Solemis Group. „Potrzebne są do tego nie tylko dobre narzędzia – takie jak TARGIT, ale i wiarygodny doradca, który wskaże jak skutecznie zasilać ten system analityczny danymi gromadzonymi w innych systemach wykorzystywanych w firmie. ZETO S.A. i jej eksperci mają w tym zakresie ogromne doświadczenie i wyrobioną markę u Klientów.”

„Bardzo cieszymy się z rosnącej ilości naszych Partnerów” – mówi Małgorzata Winiarczyk, Dyrektor Marketingu Solemis Group. „Coraz większe zainteresowanie systemami klasy BI w Polsce i bardzo duży potencjał rynku jest szansą na rozwój nie tylko dla naszych Klientów, ale również dla naszych Partnerów”

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu