Letnia promocja Piasta

  • by

Marka Piast, z portfela Carlsberg Polska, 1 czerwca rozpoczyna akcję promocyjną pod hasłem „Letnia Promocja Piasta”. Ta wielka akcja, w której każdy ma szansę wygrać bezpłatne piwa oraz bony na imprezę z Piastem, trwać będzie do 30 września b.r. Do wygrania jest aż 300 000 piw i 300 bonów na imprezy z Piastem!

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy kupić promocyjne opakowanie piwa marki Piast – Piast Wrocławski lub Piast Mocne, i szukać pod kapslem butelki lub kluczykiem puszki informacji o wygranej nagrodzie. Każdy Piast to szansa na wygraną – „IMPREZY” lub „DRUGIEGO PIASTA”.

Napis pod kluczykiem lub kapslem „IMPREZA” z unikalnym kodem oznacza wygraną w postaci bonu na imprezę o wartości 300 zł, który upoważnia do zakupu w wybranych lokalach gastronomicznych regionu Dolnego Śląska piw marek Piast Wrocławski i Piast Mocne oraz wybranych dań serwowanych w lokalu. W promocji biorą udział lokale z Dolnego Śląska. Ich lista i dane teleadresowe będą dostępne w okresie trwania promocji na stronie www.piwopiast.pl oraz pod numerem infolinii 0 801 888 333. Aby otrzymać imprezowe bony w ramach Letniej Promocji Piasta należy zachować oryginalny kluczyk lub kapsel i zadzwonić pod numer infolinii 0 801 888 333, podając swoje dane osobowe. Przed otrzymaniem nagrody – bonu zwycięzca przekazuje oryginalny kluczyk lub kapsel kurierowi dostarczającemu nagrodę. Promocyjne bony Piasta mogą być zrealizowane do 30 listopada 2009r.

Z kolei znaleziony pod kluczykiem lub kapslem napis „DRUGI PIAST” upoważnia do odbioru wygranej w oznaczonym punkcie sprzedaży – piwa Piast Wrocławski. Każdy, kto wygra darmowe piwo Piast będzie mógł je odebrać do 30 września b.r. w specjalnie oznaczonych punktach sprzedaży detalicznej na terenie województw dolnośląskiego, łódzkiego, opolskiego, śląskiego, lubuskiego i wielkopolskiego, przekazując jednocześnie oryginalny kluczyk lub kapsel z napisem informującym o nagrodzie. Pełna lista punktów honorujących tę promocję będzie dostępna na stronie www.piwopiast.pl.

„Letnia Promocja Piasta doskonale wpisuje się w specyfikę sezonu letniego – czasu relaksu i rozrywki. W ramach promocji przygotowaliśmy dla naszych konsumentów nie tylko promocyjne, bezpłatne piwa Piast, ale także specjalne bony, dzięki którym nasi zwycięzcy będą mogli zaprosić swoich przyjaciół do wybranego lokalu na terenie Dolnego Śląska i delektować się smakiem Piasta i serwowanych tam potraw. Mamy nadzieję, że promocja dostarczy miłośnikom naszego piwa wielu emocji i radości, a nagrody będą okazją do kolejnych spotkań w gronie przyjaciół i Piasta.” – mówi Marcin Burdach, Dyrektor ds. Gastronomii i Sponsoringu w Carlsberg Polska.

Promocja komunikowana będzie na opakowaniach piwa marki Piast Wrocławski i Piast Mocne, materiałach POS oraz na stronie www.piwopiast.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu