Fabryka Diet SA uruchamia portal lifestylowy poświęcony zdrowemu trybowi życia

Od początku czerwca, internauci mogą korzystać z nowego serwisu www.dietydiety.pl, który uruchomiła Fabryka Diet, spółka notowana na NewConnect. „Na plotki. Na zdrowie” to krótka charakterystyka zawartości portalu. W dietydiety.pl można znaleźć zdjęcia polskich i zagranicznych gwiazd oraz informacje i plotki o tym, jak dbają o swój wygląd.

Ważną częścią serwisu są również porady dla wszystkich, którzy cenią sobie zdrowy tryb życia.

dietydiety.pl to serwis skierowany przede wszystkim do kobiet. Portal chce propagować idę zdrowego stylu życia oraz metod odpowiedzialnego i racjonalnego odchudzania. Na dietydiety.pl można znaleźć zdjęcia, informacje oraz plotki dotyczące rodzimych i zagranicznych celebrities w odniesieniu do prowadzonego stylu życia, stosowanych diet, sposobów na zdrowy wygląd oraz dbałości o zdrowie.

– „W dzisiejszym świecie wiele kobiet boryka się z otyłością i nadwagą. Często brakuje im motywacji i autorytetów, aby coś zmienić. dietydiety.pl chcą dawać przykład pokazując znane osobistości i ich pracę nad swoim wyglądem” – mówi Monika Rola, Prezes Zarządu Fabryki Diet SA. – „Dotychczas brak było w polskiej sieci informacji sprofilowanych w ten sposób, zaś na zachodzie tego typu serwisy odniosły znaczny sukces – dodaje.

Portal dietydiety.pl jest również platformą interaktywną, pozwalającą użytkownikom na udział w konkursach, zamieszczanie komentarzy o publikowanych wydarzeniach, zdjęciach, artykułach oraz dietach. –„Elementy WEB 2.0  przyniosły sukces w poprzednim projekcie spółki i teraz korzystamy z tych doświadczeń w pełni” – mówi prezes Rola.

dietydiety.pl to drugi portal internetowy uruchomiony przez Fabrykę Diet SA. Spółka prowadzi także serwis społecznościowy www.fabrykadiet.pl – obecnie najpopularniejsze miejsce w sieci poświęcone prawidłowemu odżywianiu się i dietom odchudzającym.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu