Ewelina Wróblewska Doradcą ds. stylizacji Avon

przez | 01/06/2009

Avon Cosmetics Polska Sp. z o.o. ogłasza nawiązanie współpracy z projektantką mody i stylistką Eweliną Wróblewską. Zakres współpracy obejmuje wykorzystanie wizerunku oraz wiedzy dotyczącej mody, stylizacji i projektowania Eweliny do wsparcia lokalnie organizowanych akcji w tym porad, które będą prezentowane na łamach polskiego katalogu.

W szczególności będzie osobą wspierającą kategorię dodatków i akcesorii niekosmetycznych dostępnych w szerokim portfolio produktów firmy. Tym samym Avon również w Polsce kontynuuje na rynku lokalnym współpracę, która po raz kolejny odnosi się do świata mody.

Ewelina Wróblewska jest autorką następujących kolekcji: Złota Nitka 2007, Warsaw  Fashion Sreet 2007 kolekcja HI Life, Kolekcji na zimę 2008 –„ Pret a porter by IT”. Mówi o sobie, że ubiera kobiety, które potrafią doceniać swoją kobiecość. W tworzeniu ceni sobie natomiast umiar i jest zwolenniczką słów Coco Chanel: „Mniej  znaczy więcej”. Według Eweliny moda jest sztuką, a inspiracją jest ulica oraz formy z przeszłości . Co ważne z powodzeniem łączy zawodowe ambicje z rolą matki.