Dzień otwarty na osiedlu Feliz Residence

W najbliższą sobotę 6 czerwca Orco Property Group organizuje dzień otwarty na osiedlu Feliz Residence, powstającym w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. Apartamenty w tej inwestycji będą oddawane w standardzie pod klucz. Zaawansowanie prac wynosi prawie 87%.

Podczas dnia otwartego na Feliz Residence, który potrwa od godz. 10 do 13, do dyspozycji klientów będą przedstawiciele dewelopera, architekci wnętrz oraz przedstawiciele banku.

W ramach inwestycji powstają dwa ekskluzywne czterokondygnacyjne budynki o willowym charakterze, w których znajdować się będzie 40 apartamentów, o powierzchni 55 – 137 mkw.  Dodatkowo zaplanowano parking podziemny na 44 samochody. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców osiedle zostanie ogrodzone oraz poddane pełnemu monitoringowi. Deweloper zadbał również o najmłodszych, dla których na terenie inwestycji zaprojektowano kameralny plac zabaw. Feliz Residence jest przykładem nowoczesnego design’u, wszystkie detale wykonano z najwyższej jakości naturalnych materiałów wykończeniowych, między innym z drewna i kamienia. Osiedle zostało zaprojektowane w zgodzie z naturą, zastosowane zostały nowoczesne rozwiązania proekologiczne, takie jak kolektory słoneczne do ogrzewania ciepłej wody, energooszczędne oświetlenie zewnętrzne oraz system recyrkulacji wody deszczowej. Podwyższona izolacyjność ścian i dachów pozwala znacznie obniżyć koszty eksploatacji. Apartamenty sprzedawane są z wykończeniem, które obejmuje: drewnanie podłogi, wykończenie ścian, sanitariaty, oraz ich montaż.  Dzięki temu Klienci ORCO oszczędzają czas oraz zyskują roczną gwarancję na wykonane prace.

W chwili obecnej zaawansowanie prac wynosi prawie 87%, obecnie prowadzone są prace w częściach wspólnych oraz nad zagoposodarowaniem terenów zielonych.

Cena metra kwadratowego zaczyna się od 11 150 PLN brutto.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu