Byss wspiera nowoczesną antykoncepcję

W ramach współpracy z jednym z największych koncernów farmaceutycznych na świecie, firmą Bayer, agencja interaktywna byss przygotowała specjalną witrynę internetową – 24plus4.pl. Strona promuje nowy schemat antykoncepcji i jest adresowana do wszystkich zainteresowanych zdrowiem kobiet.

Użytkowników wita krótki materiał filmowy, 28 dni z życia młodych kobiet – Magdy i Kamili. Film pokazuje na przykładzie dziewczyn różnice, pomiędzy tradycyjnym schematem dawkowania pigułek antykoncepcyjnych (21+7), a schematem 24+4. Schemat dawkowania 24+4 wyróżnia to, iż pigułki antykoncepcyjne aplikuje się bez przerwy przez 28 dni, dzięki czemu maleje ryzyko pominięcia tabletki i dłużej można cieszyć się poza antykoncepcyjnymi, korzystnymi efektami działania pigułek.

Nawigacja na stronie jest bardzo intuicyjna, pozwala łatwo przemieszczać się pomiędzy zakładkami, za pomocą tradycyjnego menu tekstowego. Strona ma charakter młodzieżowy i utrzymana jest w ciepłej kolorystyce. Serwis posiada wiele ciekawych informacji na temat nowoczesnej antykoncepcji, cyklu menstruacyjnego oraz wpływu pigułek antykoncepcyjnych na organizm. Na stronie znajduje się również dział FAQ, w którym można znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania z dziedziny antykoncepcji oraz schematu dawkowania 24plus4.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu