Amadeus współinicjatorem dziewiątej międzynarodowej konferencji ‘Information Management’

przez | 01/06/2009

Amadeus, światowy lider w dziedzinie technologii i rozwiązań dystrybucyjnych dla branży turystycznej, weźmie udział w dziewiątej, międzynarodowej konferencji ‘Information Management’, która odbędzie się w Gdańsku, w dniach 3 – 5 czerwca 2009 roku. Organizatorem spotkania jest Katedra Informatyki Ekonomicznej Uniwersytetu Gdańskiego, a Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa objęło je swoim patronatem.

– Bardzo się cieszymy, że możemy uczestniczyć w tak prestiżowej konferencji – mówi Ireneusz Marganiec, prezes Amadeus Polska. – Trudny gospodarczo czas recesji sprawia, że rynek jest niezwykle podatny na zmiany, a temat zarządzania i bezpieczeństwa przetwarzania informacji jest niezwykle istotnym zagadnieniem. Możliwość wymiany opinii i spotkanie z tak znakomitym gronem ekspertów umożliwi zapoznanie się z najnowszymi trendami i rozwiązaniami oferowanymi na rynku oraz znaczne poszerzenie wiedzy i zakresu doświadczeń – dodaje.

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną najnowsze technologie, metody oraz narzędzia do zarządzania informacją, a także ich zastosowanie w procesach biznesowych. Słuchacze będą mogli uczestniczyć w otwartym panelu dyskusyjnym, celem wymiany opinii i omówienia wybranych zagadnień ze specjalistami z całego świata.

W pierwszym dniu konferencji prezes Amadeus Polska, Pan Ireneusz Marganiec, zaprezentuje prognozy i strategię działania firmy Amadeus, skoncentrowaną między innymi na intensywnych działaniach w zakresie badań i rozwoju nowych technologii dla branży turystycznej.

W trakcie konferencji omówione zostaną ponadto zagadnienia z zakresu zarządzania informacją, jak np.: IT Governance, e-Commerce, e-Business, e-Tourism, e-Government, Business Intelligence Systems, Business Process Outsourcing, Business Information Systems, Decision Support Systems, Information and Communication Technologies czy Information Systems Applications.

Dodatkowe informacje o konferencji ‘Information Management’ i agenda spotkania na stronie www.im-conference.pl