Xevin Consulting szkoli z ESKADRĄ

Firma doradcza Xevin Consulting rozpoczyna strategiczną współpracę z dywizją Grupy Eskadra – ESKADRA Szkolenia i Seminaria. Rolą Xevin jest prowadzenie szkoleń z zakresu zaawansowanego marketingu internetowego. ESKADRA odpowiadać będzie za stronę organizacyjną spotkań.

– ESKADRA Szkolenia i Seminaria to podmiot wysoko ceniony na rynku szkoleń w Polsce – mówi Michał Celiński, Dyrektor Zarządzający Xevin Consulting. – Dlatego jesteśmy zadowoleni, mogąc dołączyć do grona bliskich współpracowników Grupy. Nasi konsultanci przez lata zbierali cenne doświadczenia na rynku internetu w Polsce, niekiedy współtworzyli funkcjonujące na nim standardy. Teraz tą praktyczną wiedzą będą dzielić się z uczestnikami szkoleń organizowanych przez ESKADRA.

Zakres szkoleń dołączonych do oferty Eskadra za pośrednictwem współpracy z Xevin zawiera zarówno tematy związane z budowaniem strategii marek i firm w internecie, planowaniem efektywnej reklamy i promocji, ale także prowadzeniem skutecznych działań sprzedażowych on-line.

Do klientów ESKADRY należą w różnych segmentach takie marki i firmy jak: Telekomunikacja Polska, Raiffaisen Bank Polska, PZU, Capgemini, Tymbark, Ikea, Kubuś, Pekao, Renault, Deutsche Bank, AMS, AGORA, TVP, Miasto Kraków, Miasto Warszawa, wydawnictwo Bauer, AVON, Procter & Gamble i wiele, wiele innych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu