Ruszyła nowa strona komunikatora Gadu-Gadu

Użytkownicy Gadu-Gadu mogą odwiedzać od dzisiaj nową stronę popularnego komunikatora internetowego. Odświeżona witryna pokazuje, jak na różne sposoby  można korzystać z wielu wersji GG. Ciekawa szata graficzna, jasne i przejrzyste kolory oraz nowe logotypy to tylko niektóre wyróżniki uruchomionej dzisiaj strony pod adresem: http://komunikator.gadu-gadu.pl.

Komunikator Gadu-Gadu dostępny jest w kilku różnych wersjach, nie tylko klasycznej desktopowej (czyli instalowanej na komputerze), ale także w wersji mobilnej (na telefony komórkowe) i tzw. wersji webowej (do obsługiwania przez przeglądarkę stron www bez konieczności instalowania aplikacji). Nowa witryna poświęca każdej z tej wersji osobne miejsce, umożliwia pobranie lub uruchomienie.

Odwiedzający dowie się z nowej strony o tym, że:

  1. Bez dostępu do komputera może być w kontakcie ze znajomymi dzięki wersjiMobilne Gadu-Gadu (dostępnej w telefonach komórkowych)
  2. Mobilne GG dostępne jest za darmo dla użytkowników nowej sieci telefonii komórkowej  GaduAIR (www.gaduair.pl)
  3. W miejscach, gdzie nie można zainstalować Gadu-Gadu na komputerze, z pomocą przychodzi WebGadu, czyli możliwość korzystania z komunikatora przez stronę internetową – za pomocą przeglądarki stron www
  4. W firmach wygodnym narzędziem do komunikacji jest GGPro, czyli biznesowa wersja komunikatora Gadu-Gadu
  5. GaduWidget to narzędzie, dzięki któremu można nawiązać szybki kontakt z osobą, której stronę www przeglądamy w Internecie.

Od dziś równocześnie ze stroną oficjalnie wprowadzono także nowe, ujednolicone logotypy wersji komunikatora. Projekty  podkreślają wspólną część aplikacji, jaką jest komunikator Gadu-Gadu i jego różne odmiany, na każdą okazję,  umożliwiające kontakt ze znajomymi z listy kontaktów w różnych sytuacjach – za pomocą jednego numeru GG. Spójnym elementem logotypów jest popularne słoneczko oraz ujednolicone liternictwo.

Na stronie opisane są najważniejsze funkcje komunikatora i nowości znajdujące się w jego najnowszym wydaniu: awatary, radio internetowe OPEN.FM, telefonia internetowa NaGłos, nowe statusy dostępności, skórki,  sprawdzanie pisowni. W ramach strony działa forum użytkowników.

Adres nowej strony komunikatora Gadu-Gadu: http://komunikator.gadu-gadu.pl

Blog Gadu-Gadu: http://blog.gadu-gadu.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu