Obudź drzemiące w Tobie dziecko z 4fun.tv!

Już po raz drugi 4fun.tv i Stołeczna Estrada jednoczą siły z okazji Dnia Dziecka. Najbliższa niedziela (31.05) na Polu Mokotowskim przebiegnie pod hasłem „Poczuj w sobie dziecko”, dlatego każdy bez względu na wiek znajdzie tam coś dla siebie.

Z okazji Dnia Dziecka na Polu Mokotowskim przewidzianych jest mnóstwo atrakcji. 4fun.tv – jak sugeruje nazwa stacji – przygotowała dla swoich widzów dużo dobrej zabawy.

Główną atrakcją obchodów tegorocznego Dnia Dziecka będzie rodzinny konkurs fotograficzny „Dziecięcy Fun”. Najzabawniejsza dokumentacja tego wyjątkowego, spędzonego wspólnie dnia nagrodzona zostanie zagraniczną wycieczką w ciepłe miejse.

Nie zabraknie także cieszącego się ogromnym powodzeniem w zeszłym roku konkursu tanecznego Twister, w którym do wygrania będą gry Twister.

Mali i duzi miłośnicy motoryzacji na pewno chętnie odwiedzą przygotowane przez 4fun.tv oraz Szkołę Jazdy Imola miasteczko samochodowe, gdzie czekać na nich będą między innymi samochody i motocykle, którymi będzie można pojeździć z instruktorem.

Przygotowano także atrakcje dla najmłodszych Warszawiaków – malowanie buziek, wata cukrowa i wiele innych atrakcji na pewno przypadną im do gustu.

Dla wszystkich stacja 4fun.tv przygotowała specjalną strefę wypoczynkową, gdzie na uczestników czekać będą wygodne leżaki.

Dzień Dziecka z 4fun.tv i Stołeczną Estradą na Polu Mokotowskim już 31 maja. Zapraszamy!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu