IX spotkanie użytkowników systemów Impuls oraz mHR

Najnowsze funkcjonalności systemów oferowanych przez firmę BPSC SA zaprezentowane zostały w trakcie dziewiątej edycji spotkań użytkowników systemów Impuls oraz mHR. Konferencja, która zgromadziła rekordową liczbę prawie dwustu uczestników, stała się również okazją do prezentacji rozwiązań technologicznych partnerów BPSC.

Business Intelligence, systemy wagowy oraz magazynowy to najciekawsze funkcjonalności systemu Impuls 5 zaprezentowane w trakcie trzydniowego spotkania. Goście konferencji mieli również okazję zapoznać się z zagadnieniami zarządzania dokumentami Oracle UCM, zwiększania wydajności systemów opartych na bazach danych Oracle, zarządzania transportem w oparciu o aplikacje firmy Finder oraz z Platformą IBM. Eksperci BPSC przybliżyli również kwestie zwrotu z inwestycji
w informatykę, wykorzystania systemów wagowych w produkcji procesowej oraz współpracy powdrożeniowej.

Szczególne wrażenie wywarły na uczestnikach nietypowe w swej formie prezentacje przybliżające nowe rozwiązania, jakie znalazły się w systemie mHR, wspomagającym zarządzanie kapitałem ludzkim. Zaprezentowane zostały korzyści płynące z wdrożenia takiego rozwiązania, oceniane zarówno przez pryzmat pracodawcy jak i pracownika. Konferencja stała się również okazją do przybliżenia nowego rozwiązania zintegrowanego z systemem – modułu Zarządzania przez Cele.

Konferencję współorganizowały firmy: Oracle, IBM, Consorg oraz Finder.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu