CenterNet w pierwszej dziesiątce najbardziej odpowiedzialnych firm z sektora Telekomunikacja i IT oraz AGD

Tuż przed komercyjnym startem firma CenterNet S.A. znalazła się w pierwszej dziesiątce najbardziej odpowiedzialnych firm z sektora Telekomunikacja i IT oraz AGD, ujętych w corocznym rankingu.

Ranking został przygotowany przez firmę PriceWaterhouseCoopers, na zlecenie Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

CenterNet jest organizatorem akcji społecznej Moja Pierwsza Komórka, której celem jest propagowanie zasad bezpiecznego i racjonalnego korzystania z telefonów komórkowych przez dzieci.

Akcja trwa dopiero od września 2008 r., a już zyskała uznanie rynku i zaufanie partnerów.   W ramach akcji zorganizowano przedsięwzięcia, takie jak: lekcja z Foniem dla dzieci klas I-III, spotkania  z nauczycielami szerzące ideę odpowiedzialnego korzystania z telefonu komórkowego, badania porównujące postrzeganie telefonii komórkowej przez rodziców i dzieci, a już wkrótce pojawi się również przygotowany przez CenterNet poradnik– „Jak bezpiecznie korzystać z telefonu komórkowego podczas wakacji”.

Ranking najbardziej odpowiedzialnych firm został opublikowany w Gazecie Prawnej z dnia 28.05.2009 r, w dodatku – Ranking Odpowiedzialnych Firm.

„Jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się w gronie tak silnych na rynku firm, jak: Telekomunikacja Polska, Polkomtel, UPC, Samsung, Telefonią Dialog.”- mówi Wiceprezes Zarządu Grzegorz Tomczyk.

„Naszym zdaniem, działania CSR są bardzo istotnym elementem prowadzenia nowoczesnego biznesu i należy je rozwijać od samego początku działalności.” – dodaje Tomczyk.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu