Celebryci popierają Marsz dla Życia i Rodziny

Jak ważna jest rodzina i życie ludzkie wie chyba każdy człowiek. Od najmłodszych lat wpaja się dzieciom te jakże cenne wartości jakimi są miłość, więzi z najbliższymi i poszanowanie życia. Co dzieje się w momencie kiedy dzieci dorastają i stają się sławne? Czy zapominają o tym czym powinny kierować się w życiu? Otóż nie!

Publicysta Wojciech Cejrowski, prezenter pogody Tomasz Zubilewicz, kompozytor Michał Lorenc oraz meksykański aktor i producent Eduardo Verástegui postanowili poprzeć IV Marsz dla Życia i Rodziny organizowany przez Fundację Pro oraz Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi.W krótkich filmach udostępnionych na stronie www.marsz.org.pl oraz na portalu YouTube zachęcają oni do wzięcia udziału w Marszu oraz afirmacji życia rodzinnego. Organizatorzy Marszu postawili na działania w Internecie wychodząc na wprost oczekiwaniom dzisiejszego społeczeństwa. Pomysł ten okazał się być bardzo trafionym o czym świadczy fakt, iż film z wypowiedzią Cejrowskiego w ciągu 5 dni został wyświetlony ponad 11 tys. razy. Cejrowski apeluje między innymi do studentów Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego i jak się okazuje efekty są już widoczne. Studenci planują udział w niedzielnej manifestacji, chcą godnie zaprezentować uczelnie. Socjologowie podkreślają, iż dobrze dobrany kanał dotarcia, jakim w tym przypadku jest sieć www, gwarantuje duże powodzenie kampanii informacyjnej. Im więcej młodych zainteresuje się Marszem tym bardziej zwiększy się świadomość społeczna. Bo przecież, jak podkreśla w swej wypowiedzi Verástegui – Nie ma w dzisiejszych czasach nic ważniejszego niż budzić się rano i wykorzystywać swoje talenty, aby służyć innym i być głosem tych, którzy głosu nie mają oraz bronić tych, którzy nie mogą obronić się sami, czyli dzieci będących w łonie matki.

Wszyscy celebryci apelują aby 31 maja wyjść z domu i zjednoczyć się w imię prorodzinnych wartości. Podkreślają, że dla nich rodzina jest czymś najważniejszym, to jej poświęcają swój wolny czas i całą energię. Mają nadzieję, że młode pokolenie na nowo odbuduje pozycję rodziny. Aby tak mogło się stać każdy z nas musi zastanowić się jakimi wartościami się kieruje i jak chce by w przyszłości wyglądało jego życie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu