Blog PolishMyStyle.pl źródłem inspiracji na wiosnę i lato

Od kilku tygodni internauci zainteresowani modą, najnowszymi trendami oraz odważnym wyrażaniem swojego stylu mają do dyspozycji oryginalne źródło inspiracji: blog PolishMyStyle.pl.

Ideą projektu jest promowanie niepowtarzalnego stylu ubioru, a co za tym idzie, stylu życia młodych Polaków. Manifestacja własnego „ja” poprzez dobór elementów stroju to naturalny sposób komunikacji unikalnych cech naszej osobowości. Poprzez blog pomysłodawcy chcą zwrócić uwagę internautów na to, jak ważny jest nasz styl, czyli nie tylko to, jak się ubieramy, ale też co robimy i czym się interesujemy.

Na stronie http://polishmystyle.pl prezentowane są sylwetki osób, których styl przykuł uwagę twórców bloga. Zdjęcia ze spontanicznej sesji na ulicach naszej stolicy uzupełnia zapis krótkiej rozmowy na temat tego, czym dla młodych ludzi jest styl, czym kierują się przy zakupie ubrań, jak też skąd czerpią inspiracje.

Nowe prezentacje pojawiają się na blogu średnio raz w tygodniu, a odwiedzający stronę mogą dyskutować na temat stylu zaprezentowanych osób poprzez dodawanie komentarzy pod opisem sylwetek.

Blog uzmysławia, że oryginalne osobowości są wśród nas! Wystarczy dobrze się rozejrzeć. Przykładem służy sylwetka Kuby okrzykniętego na blogu człowiekiem orkiestrą.

PolishMyStyle.pl wspierany jest przez firmę ECCO Shoes Poland.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu