Wyrafinowana rozrywka – notebook HP Pavilion dv7-2055ew

Sposób i zakres korzystania z nowych technologii, w tym notebooków, zmienia się coraz bardziej. Urządzenia z jednofunkcyjnych zmieniają się w wielozadaniowe, z biznesowych w rozrywkowe. Przykładem tego drugiego zastosowania jest nowy notebook HP Pavilion dv7-2055ew. Urządzenie zostało wyposażone w zaawansowaną technologię AMD. Dzięki wydajnemu procesorowi AMD Turion X2 Ultra oraz karcie graficznej ATI Mobility Radeon HD 4650 możemy m.in. oglądać filmy w rozdzielczości Full HD i grać w najnowsze gry komputerowe.

Według przeprowadzonych przez firmę AMD badań AMD Notebook Study 66% użytkowników laptopów korzysta z nich do odtwarzania muzyki cyfrowej, 61% ogląda filmy a 43% gra w gry komputerowe. Nowe urządzenie firmy HP spodoba się wszystkim tym, którzy lubią wyrafinowany wygląd oraz mobilną rozrywkę na wysokim poziomie.

Dwa wzory Imprint – Espresso, błyszczące czarne wykończenie z dyskretnym wzorem kół, lub Moonlight, subtelny wzór szarych linii unoszących się nad białym tłem, sprawią, że notebook HP Pavilion dv7-2055ew z pewnością przyciągnie liczne spojrzenia. Ekran o przekątnej 17,3 cala oferuje zachwycający, duży obraz.

Cena detaliczna notebooka HP Pavilion dv7-2055ew wynosi od 4299 zł w zależności od konfiguracji.

Więcej informacji na www.amd.com

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu