Wiśniówka Lubelska najlepsza na świecie

The San Francisco World Spirits Competition w marcu tego roku przyznał medale najlepszym wyrobom alkoholowym z całego świata. Wśród nagrodzonych znalazła się Wiśniówka Lubelska producenta Stock Polska. W przeprowadzonym konkursie Wiśniówka okazała się zwycięzcą w swojej kategorii, zdobywając prestiżowy, srebrny medal.

Ponadto Wiśniówka Lubelska w kwietniu br. została laureatem Monde Selection w Brukseli, najstarszego na świecie konkursu organizowanego od 1961 roku. Międzynarodowi eksperci, badający jakość produktów żywnościowych, w tym alkoholi, nagrodzili Wiśniówkę brązowym medalem – Bronze Quality Award.

Wiśniówka Lubelska powstaje według tradycyjnej receptury domowych wódek smakowych. Wytwarzana jest z wyselekcjonowanych wiśni, pochodzących z rejonu Lubelszczyzny, metodą nastawów owocowych. Macerat z wiśni gwarantuje, że smak, aromat i głęboka barwa owoców są w pełni wydobyte i na długo zachowane w butelce.

Oprócz wyśmienitej Wiśniówki marka LUBELSKA oferuje inne warianty owocowe, bliskie smakom z przydomowego ogródka – Malinówkę, Żurawinówkę, Orzechówkę, Miodówkę i Jarzębiak.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu