Spotkanie z mistrzem kulturystki w Parku

Wszystkich fanów ćwiczeń siłowych i kulturystki zapraszamy 30 maja do Parku Handlowego Auchan Bielany. Odbędzie się tam spotkanie z czołowym polskim kulturystą Tomaszem Bobrowskim. W programie przewidziano także porady treningowe i żywieniowe dla zainteresowanych, pokaz kulturystyczny i sesję treningową.

W sobotę 30 maja w godzinach 12.00 – 14.00 w Parku Handlowym Auchan Bielany zarówno ci,  którzy tylko interesują się kulturystyką, jak i ci, którzy profesjonalnie ćwiczą, będą mieli niepowtarzalną okazję do spotkania z czołowym polskim kulturystą Tomaszem Bobrowskim.  W programie przewidziano między innymi pokaz kulturystyczny z jego udziałem, a także możliwość sfotografowania się z mistrzem oraz odebrania plakatu z jego autografem.

Sportowcy, którzy mają wątpliwości, co do tego jaki trening i dietę powinni wybrać, by osiągać maksymalne rezultaty swoich ćwiczeń, będą mogli zaczerpnąć profesjonalnych porad treningowych oraz żywieniowych, a także wziąć udział w sesji treningowej. Poznają tajniki precyzyjnej suplementacji, diety i treningu, dzięki którym osiągnięcie wymarzonego celu staje się szybsze, łatwiejsze i w pełni bezpieczne.

Impreza jest częścią ogólnopolskiej akcji Trec Team Tour, przygotował ją sklep Vitamin-Shop mieszczący się w Parku Handlowym Auchan Bielany.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu