Saturn – Sprzęt za półdarmo

Maj z pewnością można określić miesiącem wielkich łowów i nie chodzi tu o ryby, lecz o prawdziwe okazje.  Kto złapie się na haczyk, ten na pewno nie pożałuje. 30 maja w Saturnie będzie można „wyhaczyć” wymarzone sprzęty za pół ceny. Wszystko w ramach nietypowej jak dotąd dla sklepów z elektroniką użytkową akcji sprzedażowej „ Łowy na połowy”.

Nowe formy ofert promocyjnych dla klientów nie przestają zaskakiwać, ale także przynoszą spore oszczędności. Sieć SATURN w sobotę, 30 maja, od godziny 8.00 będzie prowadzić we wszystkich 14 sklepach w Polsce spektakularne działania sprzedażowe, znane dotąd głównie w branży odzieżowej. Każdy, kto 30 maja kupi 2 dowolne artykuły w sklepie SATURN, za tańszy zapłaci 50 % ceny. Bez względu na to, czy kupimy lodówkę i telewizor, odkurzacz czy suszarkę, zestaw DVD wraz z kolekcja płyt, za produkt cenowo niższy zapłacimy w kasie pół ceny.

W ramach akcji „Łowy na połowy” SATURN klienci mogą wybierać z szerokiej oferty artykułów z kategorii najnowszych technologii, od najbardziej popularnych telewizorów plazmowych, LCD w technologii LED, przez notebooki po aparaty cyfrowe i nawigacje satelitarne. Każdy miłośnik nowoczesnej elektroniki użytkowej będzie miał udany połów, szczególnie, że 30 maja wypada tuż przed Dniem Dziecka.

„Nasze najnowsze działania marketingowe skierowane są do Klientów poszukujących nowych technologii w najniższych cenach. Poprzez akcję „Łowy na połowy” SATURN po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów – mówi Wioletta Batóg, Rzecznik Prasowy Sieci SATURN.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu