MAXX KUCHNIE w Parku Handlowym Targówek

Wybór idealnej kuchni, która na lata stanie się ulubionym miejscem w naszym domu, jeszcze nigdy nie był tak prosty. Z końcem maja rusza w Warszawie największy w kraju salon mebli kuchennych MAXX KUCHNIE.

MAXX KUCHNIE wchodzą w skład holenderskiej grupy DMG – europejskiego lidera w sprzedaży mebli kuchennych, który posiada 250 salonów na całym kontynencie. Salon wprowadza zupełnie nową jakość do branży mebli kuchennych. Takiego rozmachu i tak wielkiej różnorodności nie oferował jeszcze nikt w naszym kraju. Na powierzchni ponad 1 000 metrów kwadratowych polscy klienci znajdą kilkaset modeli mebli kuchennych. Ogromny wybór najwyższej jakości kuchni w stylu nowoczesnym czy klasycznym, połączony z wyjątkową ofertą wyposażenia i sprzętów kuchennych, daje możliwość stworzenia niemal dowolnej konfiguracji. Można by nawet zaryzykować stwierdzenie, że jeśli danego modelu kuchni nie ma w MAXX KUCHNIE to znaczy, że po prostu nie istnieje.

Wszystkie kuchnie oferowane w salonie produkowane są w niemieckich zakładach firmy z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, a dodatkowo objęte są pięcioletnią gwarancją. W nowym salonie na Targówku znajdziemy nawet „perły” designu włoskiego – kuchnie Barletti, których wyłącznym przedstawicielem w Polsce są właśnie MAXX KUCHNIE.

Co ważne, w parze z wysoką jakością idą konkurencyjne ceny. Zróżnicowanie stylów i materiałów oraz szeroki przedział cenowy powodują, że każdy znajdzie propozycję dopasowaną do swoich potrzeb. Wszyscy, którzy szukają praktycznych i eleganckich rozwiązań do swojego domu, mogą liczyć na profesjonalną obsługę i doradztwo. Jeśli dodamy do tego doskonałą organizację, dogodne godziny otwarcia, ogromny parking, przestrzenne i przyjazne wnętrze salonu, kącik dla najmłodszych i kawiarnię z jedzeniem przygotowywanym specjalnie przez szefa kuchni, będziemy mieli niemal pełny obraz zupełnie nowego standardu obsługi.

Wyjątkowe podejście do klienta jest wynikiem wiedzy i doświadczenia gromadzonego od ponad 30 lat w całej Europie. Jednym ze znaków rozpoznawczych sieci są zadowoleni klienci! Otwarcie salonu w Warszawie oznacza, że od 30 maja 2009 roku także w kwestii kuchni MAXX KUCHNIE zaczną spełniać najwyższe europejskie standardy, a klienci będą mieli okazję skorzystać z unikatowych usług, którymi zachwyciły się setki tysięcy klientów w Holandii, Belgii, Niemczech i Czechach.

Salon MAXX KUCHNIE zacznie działać od 30 maja 2009 r. w Parku Handlowym Targówek.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu