Konto Wyjątkowe z dostawą do domu

W niecałe dwa tygodnie po zaoferowaniu Klientom Konta Wyjątkowego BOŚ S.A. modyfikuje i ulepsza swoją ofertę. Od teraz Konto Wyjątkowe – z oprocentowaniem środków 8%, bezpłatnymi przelewami i darmowymi wypłatami gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce – można założyć bez wychodzenia z domu.

Wystarczy wejść na stronę internetową www.bosbank.pl lub specjalnie przygotowany portal www.kontowyjatkowe.bosbank.pl i wypełnić formularz on-line. Bank dopełni wszelkich formalności bez konieczności wizyty w Oddziale, a potrzebne dokumenty dostarczy kurierem pod wskazany przez Klienta adres.

– Konto Wyjątkowe to szereg korzyści. Między innymi bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, darmowe przelewy, również te realizowane w oddziałach i wysokie oprocentowanie środków zgromadzonych na ROR – mówi Marek Kazimierz Serafiński, Wiceprezes Zarządu BOŚ S.A.

– Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klienta, dlatego uruchomiliśmy niezmiernie istotny w dzisiejszych czasach kanał dystrybucji – Internet. Chcemy, by Konto Wyjątkowe było dostępne dla wszystkich, również tych, którzy korzystają w bankowości elektronicznej bez konieczności wychodzenia z domu – dodaje.

Konto Wyjątkowe łączy w sobie cechy zwykłego konta i rachunku oszczędnościowego. Oprocentowanie zgromadzonych środków sięga tu nawet 8 proc. To radykalna zmiana w porównaniu do tego, co dziś oferuje rynek. Standardem bowiem jest bardzo niskie oprocentowanie podstawowego konta (zwykle grubo poniżej 1 proc.) i wysokie oprocentowanie debetu, bądź linii kredytowej (kilkanaście procent). To nie wszystko. Klient automatycznie otrzymuje linię debetową: 1000 zł po pierwszym wpływie środków na konto, 3000 zł po trzech miesiącach. Co istotne – jej koszt wynosi również 8 proc.

– Wybieramy zdrowe kupieckie zasady – mówi Mariusz Klimczak, prezes Banku Ochrony Środowiska S.A. – Postawiliśmy znak równości pomiędzy kosztem debetu, a oprocentowaniem środków na ROR. Ponieważ traktujemy klientów po partnersku, pobieramy tyle samo odsetek za debet, ile oferujemy za oszczędności zgromadzone na rachunku.

Na tym nowości się nie kończą. Kolejnym niestandardowym pomysłem Banku jest odwrócona skala oprocentowania zgromadzonych na ROR środków. W przypadku salda do 3000 zł oprocentowanie wynosi 8 proc. Wartość ta zmniejsza się do 5 proc. gdy saldo zawiera się w przedziale 3000 – 5000  zł, a dla kwot powyżej 5000 zł wynosi 4 proc.

Konto Wyjątkowe to bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Darmowe są także wszystkie przelewy, nawet te, które realizowane są w placówce Banku. Przez pierwsze sześć miesięcy prowadzenie konta jest bezpłatne, potem miesięczny koszt prowadzenia sięgnie 19 zł.

Bank Ochrony Środowiska w tym roku wprowadził już na rynek Lokatę Na Dzień Dobry z odsetkami wypłacanymi od ręki. Kolejnym ruchem były nowe kredyty hipoteczne, z najdłuższą na rynku, 5-letnią karencją w spłacie kapitału, 3-letnimi wakacjami kredytowymi, 100 proc. finansowaniem zakupu nieruchomości i długim, 50-letnim okresem kredytowania.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu