Endorfina events dla PGE Energia Odnawialna SA

Agencja endorfina events wsparła PGE Polską Grupę Energetyczną podczas Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej GREENPOWER 2009 w Poznaniu.

Agencja odpowiadała za stworzenie autorskiego projektu stoiska PGE Energia Odnawialna S.A. oraz wsparcie promocyjne firmy podczas trwania targów. Stoisko PGE zostało uhonorowane nagrodą „Acanthus Aureus” za najlepsze odzwierciedlenie strategii marketingowej firmy w ekspozycji targowej.

Stoisko zostało zaprojektowane w oparciu o motyw energii odnawialnej. Specjalnie przygotowane wizualizacje odzwierciedlały 3 główne źródła energii produkowanej przez PGE Energia Odnawialna. Są to woda, wiatr oraz biomasa. Kolejnym motywem stoiska była ekologia, i w tym przypadku także przygotowano odpowiednie wizualizacje. Całości dopełniły rośliny oraz okna otwarte na czystszy, lepszy świat…

Była to pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej GREENPOWER 2009. Do udziału w targach zgłosiło się blisko 80 firm z Polski i Niemiec. Ekspozycja wystawców zajęła pawilon o powierzchni ponad 3000 mkw. Z ofertą wystawców GREENPOWER 2009 zapoznało się blisko 10.000 osób.

Założeniem targów GREENPOWER 2009 była promocja najnowszych rozwiązań w zakresie wykorzystania energii odnawialnej oraz odpowiedź na pytania: Jak założyć farmę wiatrową, kolektor słoneczny czy biogazownię? Jakie są najnowsze produkty i technologie służące wykorzystaniu energii ze źródeł odnawialnych? Skąd czerpać środki na inwestycje w pozyskiwanie zielonej energii? Jakie są perspektywy i kierunki rozwoju energetyki odnawialnej?

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu