Za 20 dni koniec kryzysu w branży nieruchomości

Każdy z nas mówi kryzysie. Ale nikt go jeszcze do tej pory nie widział. Obecna sytuacja na rynku nieruchomości na pewno skłania do zastanowienia. Jednym spędza sen z powiek, dla innych jest motorem do działania i kreatorem nowych rozwiązań. Niezaprzeczalnym jest natomiast fakt, że zaraz po branży finansowej i ubezpieczeniowej kryzys spadł na deweloperów i całą branżę nieruchomości.

Finalizowane obecnie inwestycje będą musiały poczekać na Klientów. Jednakże nie będą musiały czekać wiecznie. Gotowe rozwiązania dla developerów, oraz agencji nieruchomości są na wyciągnięcie ręki.

„Polska powinna skoncentrować się na modernizacji swojej gospodarki, bez oglądania się na problemy związane ze światowym kryzysem gospodarczym.”. Motto to padło z ust prof. Leszka Balcerowicza, znanego przede wszystkim, jako osoba, pod której przewodnictwem dokonała się ekonomiczna transformacja Polski z kraju o socjalistycznej gospodarce planowej do kraju o gospodarce rynkowej w stylu zachodnim. Organizatorzy konferencji „Rozruszać nieruchomości”, która odbędzie się 16 czerwca w Krakowie postanowili, że najbardziej wiarygodnym autorytetem, który może wskazać mechanizmy kryzysowe, oraz podpowiedzieć racjonalne rozwiązania może być jedynie prof. Leszek Balcerowicz. Autorytetów w tej dziedzinie jest wiele, lecz dokonania prof. Balcerowicza potwierdzają tezę, że warto podejmować wysiłki w celu zminimalizowania skutków sytuacji ogólnoświatowej, jaka dotknęła również Polskę. Warto podejmować wspólny dialog pomiędzy całym otoczeniem około inwestycyjnym. Do takiego dialogu podczas konferencji „Rozruszać nieruchomości” zaproszeni zostali na zarówno politycy, biznesmani, bankowcy, ekonomiści oraz developerzy. Nie zabraknie również specjalistów z dziedziny reklamy, promocji, PR i sprzedaży.

Prelegenci zaproszeni do udziału w konferencji omówią genezę kryzysu i zaproponują strategię aktywnego przezwyciężania jego skutków. Przedstawiony zostanie również wachlarz narzędzi wspomagających sprzedaż i redukowanie kosztów oraz przybliżone zostaną aktualne możliwości kredytowania inwestycji. W trakcie spotkań konferencyjnych w tym dniu dyskutować będzie można na panelach z zakresu z zakresu ekonomii, bankowości, marketingu.

Organizatorzy konferencji Supremum Group oraz portal Gratka.pl stawiają na optymizm i aktywną postawę w obliczu kryzysu, który zaczął się od nieruchomości i właśnie na tym rynku należy szukać recept na jego zakończenie.

Konferencja „Rozruszać Nieruchomości” odbędzie się w Krakowie, w niedawno otwartym hotelu Park Inn – jednej z ciekawszych inwestycji ostatnich lat. Inwestycji, która przyniosła przełom w architekturze modernistycznej w Krakowie. Stała się krakowską ikoną nowego myślenia i nowych horyzontów.

Więcej o konferencji Rozruszać Nieruchomości można dowiedzieć się na stronie www.okryzysie.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu