Sukces aplikacji na G1 od Kalicińscy.com

fBabble – czat do Facebook’a na telefon Google Android, w ciągu miesiąca zdobył ponad 11 tysięcy aktywnych użytkowników. W ostatnich dniach, na platformie Android Market zadebiutowały kolejne aplikacje stworzone przez Kalicińskich – Shares i PanoPhoto.

fBabble to przeniesienie Facebook’owego czata do telefonu G1. Pozwala prowadzić rozmowy ze znajomymi, zmiany statusu, a także na łatwe wgrywanie zdjęć z pamięci telefonu, lub bezpośrednio z wbudowanego weń aparatu. Aplikacja obsługuje pracę w tle i notyfikacje. Recenzję aplikacji, wykonaną przez Mike’a Bentona z Allshadow.com, można zobaczyć tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=y8EsfLLOOSk&fmt=18

PanoPhoto to aplikacja uzupełniająca brakującą funkcjonalność aparatu fotograficznego w telefonie G1 o możliwość wykonywania zdjęć panoramicznych.

Shares to wygodny menedżer plików, ułatwiający organizację katalogów w telefonie, oraz wymianę danych z komputerami wyposażonymi w systemy Windows i Linux.

„Cieszymy się niezmiernie, że nasza aplikacja fBabble została tak szybko doceniona przez użytkowników największego serwisu społecznościowego na świecie, będących jednocześnie użytkownikami nowoczesnego telefonu G1. Sukces ten stanowi dla nas podstawę do intensyfikacji działań w zakresie platformy Android, na którą w tej chwili produkujemy już kolejne aplikacje.” – mówi Wojciech Kaliciński, współwłaściciel i Web&Software Development Director w agencji Kalicińscy.com.

Więcej informacji na temat ww. projektów można uzyskać na stronie internetowej http://www.kalicinscy.com/mobile

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu