Podróżnicy z naszej ulicy

Na wspólną podróż po najciekawszych krajach świata, niezapomniane zabawy, gry i konkursy, naukę chodzenia na szczudłach oraz warsztaty plastyczno – muzyczne zaprasza dzieci Centrum Handlowe Auchan Częstochowa. A wszystko po to, aby wspólnie z najmłodszymi świętować Dzień Dziecka.

30 maja 2009 roku w godzinach 12.00 do 18.00 wszystkie dzieci będą miały doskonałą okazję odbycia podróży „na niby” do wielu ciekawych krajów w Centrum Handlowym Auchan Częstochowa. Wraz z doświadczonymi podróżnikami odwiedzą słynącą z pokazów mody Francję, ugotują spaghetti z plasteliny we Włoszech a w Chinach  zbudują mur chiński z balonów. Znajdą się także w gorącej Afryce, gdzie zaprzyjaźnią się z lwem i słoniem, a także zapolują na mumię. Udadzą się także do Holandii i Anglii. Każdej podróży będą również towarzyszyć ciekawe konkursy – wyścigi kelnerów, rzucanie pizzą do celu, przeciąganie liny, twister i malowanie obrazów Picassa to tylko niektóre z nich. Podróży towarzyszyć będzie quiz geograficzny, dzięki któremu dzieci nie tylko będą świetnie się bawić, ale również uczyć. Za udział w konkursach przewidziane są liczne nagrody – niespodzianki.

Niezapomnianą atrakcją dla dzieci będzie również spotkanie ze szczudlarzem i  nauka chodzenia na szczudłach, a wszystko to w atmosferze latających, kolorowych balonów i baniek mydlanych. W programie przewidziane jest też malowanie twarzy.

Wszystkie plastyczno – muzyczne warsztaty prowadzone będą przez doświadczonych profesjonalistów, co gwarantuje dzieciom nie tylko niezapomnianą zabawę, ale również zdobycie wiedzy o kulturze i geografii innych krajów. Zaplanowane atrakcje z pewnością wymalują uśmiech na twarzy każdego dziecka.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu