Mecze Ruchu Radzionków w VOD telewizji JAMBOX

Telewizja JAMBOX wspólnie z klubem Ruch Radzionków uruchomiła nową bibliotekę wideo na życzenie dla wszystkich fanów śląskiej piłki nożnej. Od poniedziałku 25 maja dostępne będą mecze rozgrywane przez Ruch Radzionków.

Ruch Radzionków to jeden z najstarszych klubów sportowych na Górnym Śląsku, a także jeden ze starszych w Polsce  który istnieje do dziś. Telewizja JAMBOX podjęła z nim współpracę w celu promowania śląskiego sportu i stworzenia wszystkim okazji do oglądania meczów jednego z najdłużej działających klubów w historii  śląskiej piłki nożnej.

Celem Telewizji JAMBOX jest stworzenie silnej platformy multimedialnej, która stale zwiększa zakres swoich możliwości. Korzyści płynące z trzeciej generacji dały możliwość stworzenia darmowego VOD, które nie wymaga dekodera z nagrywarką. Wiedząc, że wśród abonentów jest wielu fanów lokalnego sportu, telewizja otworzyła nową bibliotekę z meczami Ruchu Radzionków. Jest to klub o bardzo długiej historii i zajmuje bardzo ważne miejsce w śląskim sporcie. Mecze będą udostępniane w VOD JAMBOX na bieżąco, jednak przewidujemy uruchomienie również zapisów archiwalnych.

Inauguracja spotkań Ruchu Radzionków w formie VOD w telewizji JAMBOX zbiegła się w czasie z przypieczętowaniem awansu drużyny do II ligi. W związku z tym w przyszłym sezonie w VOD będzie można oglądać spotkania Ruchu Radzionków na tym właśnie szczeblu rozgrywkowym.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu