Laboratorium mody 09 – zapowiedź

Styl szalonego naukowca triumfalnie wraca na wybiegi! A przynajmniej na jeden wybieg- wybieg Sali widowiskowej Nowohuckiego Centrum Kultury w Krakowie. Już 13 czerwca o godzinie 18 rozpocznie się kolejne Laboratorium Mody – pokaz organizowany przez Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru (www.ksa.edu.pl) .

W rolę szalonych naukowców eksperymentujących z różnymi formami oraz tkaninami wcielą się jak co roku studenci SAPU. Ci z pierwszego roku mają za zadanie stworzyć rzeźbiarskie kreacje o niekonwencjonalnych formach z jednobarwnej, surowej, bawełnianej tkaniny. Drugi rok ma zadanie jeszcze bardziej wymagające: studenci muszą zobaczyć co wyjdzie z mieszanki dżinsu z dzianinami o różnej grubości i strukturze. Mają powstać modele w założeniu unikatowe, a jednocześnie nie pozbawione charakteru użytkowego.

Wyniki ich eksperymentów zostaną zaprezentowane przez modelki Agencji Promocji Mody Reklamex ponad tysięcznej publiczności, będzie to wyścig kreatywności i wyobraźni. Co z tego wyniknie? Na pewno emocji nie zabraknie.

Na pokaz zapraszamy wszystkich ciekawych nowych modowych rozwiązań i możliwości. Zaproszenia do odebrania w siedzibie szkoły przy ulicy Limanowskiego 5 w Krakowie.

Partnerzy: Antalis Poland, Fakro, Kohler, Ardex Polska, FAM Kraków

Patroni medialni: Radio Eska, Dziennik Polski , Magnes, Lounge Magazyn, Miasto Kobiet, Modny Kraków, Moda&Styl, Strona Kraków, KGM, Interia.pl, Mynight.pl, Moda.pl, Visual Communication, Medialine.pl, 4girls.pl, dlaStudenta.pl, stylio.pl, sophisti.pl, studentserwis.eu, Tuba.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu