Firma Maxcube na targach Computex 2009. Premierowa prezentacja najnowszej obudowy Xenic 6030

Maxcube zaprezentuje na tegorocznych targach Computex w Taipei cały wachlarz swoich produktów. Goście będą mogli poznać nowe obudowy najwyższej jakości, zasilacze PSU, systemy chłodzące i storage oraz inne akcesoria komputerowe.

Maxcube International, czołowy projektant i producent obudów i akcesoriów PC, weźmie udział w targach Computex 2009 – największych targach IT w Azji i drugich pod względem wielkości na świecie. Targi odbędą się w Taipei na Tajwanie w terminie od 2 do 6 czerwca.

Firma Maxcube będzie po raz pierwszy obecna na targach w nowej Hali Nangang na stoisku J1226. Stoisko firmy nawiązuje do nowoczesnych technologii i jest odzwierciedleniem futurystycznej stylistyki obudów.

Oprócz flagowych produktów, obudów Amoris 6010, Maxcube po raz pierwszy zaprezentuje najnowszą obudowę Xenic 6030, jak również całą linię obudów i zasilaczy PSU. Maxcube posiada w swoim portfolio szeroki wachlarz urządzeń PSU posiadających certyfikaty 80Plus i SLI – od modeli 550W do 1000W. Na stoisku będzie można zobaczyć całą ofertę firmy – od systemów chłodzenia i storage po szeroką gamę akcesoriów, takich jak ostatnio wprowadzony na rynek uniwersalny zasilacz do notebooków Maxcube 95W Power Slim.

Podczas swojego udziału w targach Maxcube chce zaprezentować przed publicznością produkty będące połączeniem wysokiej jakości i unikatowego stylu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu