Eurobank wprowadził do oferty kredyt online

Od maja 2009 r. Klienci mogą w eurobanku skorzystać z nowego i wygodnego sposobu uzyskania dodatkowej gotówki – kredytu online. Wniosek kredytowy można wypełnić na stronie www.kredytonline.eurobank.pl i wybrać odpowiednią dla siebie ofertę, dostosowując samemu okres kredytowania oraz wysokość rat. Cały proces kredytowy przebiega bez wychodzenia z domu – przez internet, telefon, kontakt e-mailowy, bezpłatną przesyłkę kurierską pod wskazany adres. Przez internet można w eurobanku wziąć kredyt w wysokości od 1000 do 60 000 zł. Okres kredytowania wynosi od 3 do 60 miesięcy. Rozpatrzenie wniosku jest bezpłatne, kredyt można przeznaczyć na dowolny cel. Więcej informacji pod numerem infolinii 19 000.

Eurobank poszerzył ofertę o nowy kanał dystrybucji kredytów gotówkowych i od maja 2009 r. proponuje Klientom kredyt online, dostępny przez internet. – Kredyt gotówkowy to nasz flagowy produkt i chcemy oferować go Klientom w jak najbardziej przystępny sposób, wychodząc naprzeciw ich potrzebom. Jako pierwsi zaproponowaliśmy kredyt w 15 minut, kredyt na dowód, placówki w centrach handlowych czy kartę kredytową od ręki. Dziś proponujemy wygodny kredyt przez internet – bez wychodzenia z domu – mówi Wojciech Humiński, wiceprezes zarządu eurobanku.

Jak złożyć wniosek o kredyt online w eurobanku?

  • Złożenie wniosku online – Na stronie www.kredytonline.eurobank.pl znajduje się kalkulator, w którym można wpisać kwotę kredytu i wybrać optymalną dla siebie wysokość rat, a następnie wypełnić online prosty wniosek kredytowy. Na stronie www znajdują się również informacje o dokumentach, jakie należy przygotować.
  • Potwierdzenie wniosku – Pracownik eurobanku dzwoni do Klienta, żeby potwierdzić dane i chęć uzyskania kredytu.
  • Umowa – kurier eurobanku dostarcza Klientowi pod wskazany adres umowę kredytową do podpisu, potwierdza tożsamość Klienta i razem z przekazanymi przez Klienta dokumentami dostarcza podpisaną umowę do eurobanku.
  • Weryfikacja przesłanych dokumentów – eurobank dokonuje weryfikacji dokumentów i o ostatecznej decyzji kredytowej powiadamia Klienta pocztą elektroniczną.
  • Uruchomienie kredytu – Klient otrzymuje środki z przyznanego kredytu w wybrany przez siebie sposób (na konto lub przekazem pocztowym).

Cały proces, od momentu złożenia wniosku, do pozyskania gotówki, trwa ok. 10 dni roboczych.

Możliwość złożenia wniosku kredytowego online dotyczy kredytów w wysokości pomiędzy 1000 a 60 000 zł, z okresem spłaty pomiędzy 3 a 60 miesięcy. Klienci kredytu online mają dodatkowo możliwość skorzystania z atrakcyjnych ubezpieczeń na wypadek nieprzewidzianych sytuacji życiowych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu