Dzień Dziecka w Parku

Wielki plac zabaw, pokazy straży pożarnej oraz ratownictwa medycznego, quizy i konkursy z nagrodami dla dzieci – oto co Park Handlowy Auchan Bielany przygotował specjalnie z myślą o najmłodszych, by wspólnie z nimi świętować Dzień Dziecka.

30 maja w godzinach od 12.00 do 14.00 parking przed Parkiem Handlowym Auchan Bielany przeistoczy się w prawdziwą scenę akcji rodem z amerykańskiego filmu. Tego dnia obejrzeć będzie można spektakularny pokaz gaszenia pożarów, zorganizowany przez Państwową Straż Pożarną. Strażacy zaprezentują również zgromadzonym młodym widzom, jak udzielać pierwszej pomocy na miejscu wypadku. Dzieci wezmą także udział w specjalnie dla nich dostosowanych szkoleniach z zakresu ratownictwa medycznego i pierwszej pomocy. Obecne na miejscu pokazów dzieci będą mogły brać udział w specjalnie zorganizowanych przez strażaków i ratowników quizach i konkursach, dzięki czemu w formie zabawy nauczą się zasad pierwszej pomocy.

W tym dniu w Parku nie zabraknie także dobrej zabawy. Dzieci będą mogły wcielić się w rolę kierowców rajdowych i szaleć za kierownicą małych aut na specjalnie przygotowanym przez firmę Kindermagnet dmuchanym torze wyścigowym. Najmłodsi będą mogli poszukać też szczęścia w kole fortuny – zakręcenie nim i odpowiedzenie na kilka pytań, to gwarancja wygrania ciekawych nagród i słodyczy.

Rodzice głowiący się nad najlepszym prezentem dla swoich pociech z pewnością dokonają trafnego wyboru w Parku Handlowym Auchan Bielany. Na zakupy polecamy sklep Kinderplaneta, oferujący szeroki wybór zabawek najlepszych firm dla  dzieci w różnych przedziałach wiekowych. Każde dziecko ucieszy się też na pewno z gadżetów elektronicznych, których szeroki wybór dostępny jest w Media Markt.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu