BeamYourScreen 3.0 do współpracy online i zdalnego pulpitu – idealne rozwiązanie na „kryzys”?

Clix Software Sp. z o.o. wprowadził do sprzedaży nową wersję oprogramowania do współpracy online i zdalnego pulpitu BeamYourScreen. Wersja 3.0 zawiera szereg nowych funkcji. Zastosowanie programu do ”dzielenia się” pulpitem w spotkaniach, prezentacjach, szkoleniach oraz serwisie, usprawnia komunikację i pozwala firmom zaoszczędzić czas i pieniądze.

Wspólna praca online nad jednym dokumentem w czasie rzeczywistym, prezentacja dla wielu członków rozproszonego zespołu, udostępnianie aplikacji przez Internet i zdalne wsparcie techniczne – takie możliwości zapewnia firmom BeamYourScreen. Wraz z nową wersją 3.0, producent wprowadził szereg użytecznych funkcji m.in planer sesji, ustawianie wstępnego kierunku transmisji, automatyczne wznawianie połączenia z sesją, możliwość ukrycia tapety pulpitu, nowy format nagrań sesji i wiele innych technicznych usprawnień.

„Rosnąca  popularność rozwiązań do zdalnego pulpitu i współpracy online wynika nie tylko z chęci usprawnienia komunikacji, ale także z poszukiwania oszczędności w firmach, co jest związane z obecną sytuacją ekonomiczną. Zastosowanie programu BeamYourScreen przynosi znaczne oszczędności czasu w trakcie realizacji codziennych działań, oraz usprawnia komunikację, zwłaszcza w rozproszonych organizacjach”- mówi Sylwia Buczak Dyrektor Sprzedaży Clix Software.

BeamYourScreen umożliwia prowadzenie spotkań bez konieczności opuszczania biura i ponoszenia kosztów podróży. Jako alternatywa dla kolejnej wizyty u Klienta można „spotkać się online”, omówić ofertę, umowę czy inną dokumentację, zrobić prezentację, lub współpracować online w trakcie projektu. Program pozwala także na prowadzenie szkoleń online i zdalną obsługę zgłoszeń serwisowych (funkcja zdalnego pulpitu i zdalnej kontroli). Pracownik działu IT czy serwisu może w ciągu kilku minut udzielić wsparcia technicznego i rozwiązać zgłoszenie serwisowe, bez konieczności wizyty u Klienta , czy długotrwałych wyjaśnień przez telefon co zrobić krok po kroku.

Bezpłatna wersja testowa w języku polskim jest dostępna na www.BeamYourScreen.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu