Wakacje dla singli

Strefa Aktywnych.pl przy współpracy z biurem podróży NajlepszeWakacje.com zaprasza wszystkich, którzy nie mają stałych partnerów, do wspólnego spędzenia urlopu w Egipcie.

Kiedy jest się singlem zorganizowanie udanych wakacji w rozsądnej cenie nie jest sprawą łatwą – zauważyli twórcy serwisu internetowego Strefa Aktywnych.pl, dedykowanego osobom nie posiadającym stałych partnerów.

– Są wśród nas ludzie, którzy bardzo chcieliby wyjechać, ale nie mają z kim. Podróżując samotnie muszą godzić się na wysokie dopłaty do pokoi jednoosobowych, a biura turystyczne nie oferują im żadnych promocji czy rabatów – mówi jeden z założycieli serwisu Sławomir Walo. – Single traktowani są w zorganizowanych grupach trochę jak piąte koło u wozu. Postanowiliśmy więc zorganizować coś specjalnie dla nich. Wycieczka do Egiptu to nasz pierwszy wakacyjny wyjazd zagraniczny, choć mamy już na łamach serwisu prężnie działający dział dotyczący imprez wyjazdowych dla singli.

Wspólne wakacje mają być dla singli i singielek nie tylko sposobem na spędzenie wolnego czasu w pięknym miejscu, ale także okazją do poznania innych osób w podobnej sytuacji życiowej, a być może nawiązania także bliższych relacji. Organizatorzy zapewniają wszystkim zainteresowanym wyjazd w zorganizowanej grupie oraz pomoc w znalezieniu osoby do dokwaterowania w pokoju dwuosobowym, aby nie trzeba było dopłacać do jedynki.

Wyjazd do Hurghady w Egipcie odbędzie się w terminie 12-19 czerwca. Koszt w wysokości 1846 zł obejmuje:

  • przelot w obie strony z kilku miast Polski: Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Łodzi, Szczecina, Warszawy, Wrocławia, Poznania, w tym opłaty lotniskowe
  • zakwaterowanie w luksusowym 4-gwiazdkowym hotelu Alf Leila Wa Leila (7 noclegów),
  • wyżywienie w standardzie All Inclusive,
  • ubezpieczenie KL/NW,
  • transfer z lotniska do hotelu i z powrotem,
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta.

Szczegóły oraz kontakt w serwisie: www.strefaaktywnych.pl

Strefa Aktywnych zaprasza również do odwiedzenia działu, gdzie użytkownicy serwisu samodzielnie umawiają się na wspólne wakacje publikując własne ogłoszenia i pomysły na spędzanie wolnego czasu. W serwisie można również znaleźć zaproszenia na inne zorganizowane imprezy w kraju i zagranicą.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu