Link4: Niemieckie marki mają taniej

W Link4 rozpoczęła się promocja dla kierowców jeżdżących samochodami takich marek jak Audi, BMW, Mercedes, Opel i Volkswagen. Specjalna oferta zniżkowa dotyczy ubezpieczeń OC oraz pakietów dla nowych klientów ubezpieczyciela, które zostaną zakupione pomiędzy 25 maja a 8 czerwca 2009 roku.

Mechanizm promocji polega na tym, że każdy klient, który jest kierowcą samochodu marki Audi, BMW, Mercedes, Opel lub Volkswagen może zyskać nawet do 250 złotych ubezpieczając samochód w Link4. W momencie kalkulacji składki dla samochodu tych marek obniżka jest automatycznie uwzględniania w cenie polisy. Dodatkowo klient zachowuje swoje pozostałe zniżki, które mogą wynieść do 60%.

Oferta zniżki w Link4 dotyczy grupy samochodów, którymi Polacy najchętniej poruszają się po naszych drogach. W ścisłej czołówce wielu tego typu zestawień znajduje się przede wszystkim Volkswagen i Opel. Wysokie pozycje wśród używanych samochodów zajmują także niemieckie marki specjalizujące się w produkcji luksusowych pojazdów, czyli Audi, BMW oraz Mercedes.

– To pierwsza tego typu oferta promocyjna, którą wprowadzamy dla naszych potencjalnych klientów. Niewykluczone, że kolejnym krokiem będą propozycje sezonowych zniżek dla posiadaczy innych marek samochodów – mówi Marek Gola, członek zarządu i dyrektor sprzedaży Link4.

Ubezpieczający się w Link4 mogą zaoszczędzić korzystając także z innych promocji i zniżek. „Razem taniej” to specjalna oferta dla klientów, którzy polecą innym ubezpieczenie OC lub pakiet w Link4. Osoba polecająca nasze ubezpieczenie może zaoszczędzić nawet do 250 złotych. Natomiast klient z polecenia otrzyma 3% zniżki.

Nawet na 20% tańszą kalkulacje mogą dostać bezszkodowi kierowcy z ponad 10-letnim stażem za kierownicą.

Na 5% zniżki mogą liczyć ci, którzy ubezpieczają w Link4 swoje kolejne auto. Taka sama zniżka obejmuje klientów – rodziców dzieci do 6 lat. Z kolei osoby płacące za polisy kartą kredytową otrzymują 4% zniżki (5% za płatność kartą Citibanku). Dodatkowo klienci Link4 mogą doładować karty Premium Club.

Więcej o promocjach Link4 na stronie: www.link4.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu