Konkurs „Dziennikarstwo akademickie”

Termin przyjmowania zgłoszeń I Edycji konkursu przedłużony! „Plusy i minusy wejścia Polski do strefy euro w 2012 roku”, to temat artykułu, do napisania którego Gazeta Bankowa zaprasza studentów nie tylko uczelni ekonomicznych, lecz wszystkich tych, którzy myślą o karierze dziennikarskiej.  

Gazeta rusza z cyklem konkursów na najlepszych dziennikarzy ekonomicznych wśród studentów. Pod hasłem Dziennikarstwo Akademickie rozpoczynamy projekt skierowany do wszystkich studentów o zainteresowaniach ekonomicznych, chcących zaprezentować swoje umiejętności na arenie ogólnopolskiej. Do 5 czerwca można przesyłać artykuły, eseje, felietony dotyczące tematyki finansowej. Dla autorów najciekawszych, najbardziej atrakcyjnych merytorycznie i stylistycznie artykułów przewidziane zostały nagrody w dwóch kategoriach:

  • Nagroda redakcji – publikacja zwycięskiego artykułu na łamach wydania „Gazety Bankowej”
  • Nagroda internautów – roczna prenumerata papierowego wydania „Gazety Bankowej”.

W związku z ogromnym zainteresowaniem konkursem oraz licznymi prośbami ze strony studentów Gazeta przedłuża termin przyjmowania zgłoszeń do 5 czerwca br.

Jednocześnie zmianom ulegają terminy głosowania internautów oraz ogłoszenia zwycięzców:

  • 8-12 czerwca – głosowanie internautów – www.gb.pl w zakładce Studencka Bankowa, gdzie zostanie opublikowanych 5 artykułów, które znalazły uznanie w oczach redakcji.
  • 15 czerwca – ogłoszenie zwycięzców

Pozostałe warunki nie ulegają zmianie.

Wszystkie artykuły biorące udział w konkursie powinny zostać przesłane wraz ze skanem legitymacji studenckiej potwierdzający status studenta i z wypełnionym formularzem (ze strony www.gb.pl) na adres: tpiotrowski@gb.pl

Szczegóły na stronie: http://gb.pl/pl/dokumenty/studencka_bankowa

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu