Inchcape Motor i Polsat – wyścig z szybkością formuły po nagrody BMW Sauber F1 Team

Telewizja Polsat oraz Inchcape Motor – największy niezależny koncern motoryzacyjny rozpoczęły współpracę. 23 maja podczas studia wyścigów Formuły 1 w Polsacie ruszył konkurs, w którym można wygrać zaproszenia na Grand Prix Węgier, by móc zobaczyć Roberta Kubicę na żywo. Do zdobycia jest także 1001 nagród ze sklepu internetowego www.bmw-shop.pl.

Konkurs Polsatu i Inchcape Motor to pierwszy konkurs na taka skalę od kiedy telewizja transmituje wyścigi Formuły 1. Można w nim wygrać m.in. czapeczki z kolekcji Roberta Kubicy, T-shirty, torby sportowe, plecaki, bluzy, kurtki, kubeczki, miniatury bolidów i wiele innych atrakcyjnych akcesoriów z najnowszej kolekcji BMW Sauber F1 Team dostępnej na www.bmw-shop.pl. Jest to jedyny oficjalny internetowy sklep BMW w Polsce z tą kolekcją. Prowadzi go Inchcape Motor – dealer BMW i MINI w naszym kraju, który ufundował wszystkie nagrody w konkursie.

Nie lada atrakcją nie tylko dla fanów F1, Roberta Kubicy czy BMW jest nagroda główna – 2 zaproszenia na Grand Prix Węgier. Zwycięzca będzie mógł na żywo zobaczyć jak Robert Kubica ściga się na Hungaroring pod Budapesztem, a to szczególny dla Polaka tor – miejsce debiutu w Formule 1 w 2006 roku.

Konkurs rozpoczął się 23 maja i będzie trwał przez 4 kolejne wyścigi F1 emitowane w Polsacie (GP Monaco, Turcji, Wielkiej Brytanii i Niemiec). Z zasadami konkursu można się zapoznać w Gazecie Telewizji Polsat lub na www.bmw-shop.pl.

Konkurs jest promowany na antenie Polsatu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu