Grupa serwisów PracujwBranzy.pl uruchomiła serwis z ogłoszeniami o pracę dla handlowców

Dzięki www.pracujwsprzedazy.pl pracę mogą znaleźć sprzedawcy z branży FMCG, Finanse, Media i Internet, Nieruchomości, Handlowcy ze sklepów i dyskontów handlowych, przedstawiciele z branży turystycznej, budowlanej oraz Usługodawcy.

Podobnie jak w przypadku pierwszego uruchomionego serwisu dla branży IT – www.pracujwit.pl, ogłoszenia dedykowane są wyłącznie dla starannie wyselekcjonowanych specjalistów a zamieszczanie ich jak i aplikowanie na wybrane stanowiska nie wymaga rejestracji i jest w pełni bezpłatne. W ciągu 3 miesięcy serwis pracujwit.pl odwiedziło ponad 6 tys Unikalnych Użytkowników i opublikowano ponad 200 ogłoszeń,  co pozwoliło 163 specjalistom na wysłanie swoich aplikacji.

Grupa Pracujwbranzy.pl nawiązała współpracę z Hays Polska – jednym z największych w Polsce serwisem doradztwa personalnego, zamieszczając aktualne ogłoszenia portalu dla odpowiednich branż. Opublikowane są również tematyczne artykuły i poradniki, dla szukający pracy oraz firm i instytucji, które pracę oferują.

Do końca czerwca uruchomione zostaną serwisy z ogłoszeniami o pracę dla specjalistów z branży HR i Finanse, tworząc tym samym pierwszą grupę serwisów branżowych w Polsce, umożliwiającą bezpłatnie znalezienie pracy jak również bezproblemowe zamieszczanie ogłoszeń.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu