Double Brand i eFresh firmami partnerskimi

Agencja reklamowa Double Brand i agencja marketingu interaktywnego eFresh nawiązały partnerską współpracę w celu poszerzenia kompetencji obydwu firm oraz pełniejszą obsługę Klientów w zakresie tworzenia kompleksowych akcji promocyjnych.

Dzięki porozumieniu eFRESH zaoferuje wsparcie dla Double Brand w zakresie wykorzystania mediów interaktywnych (serwisy internetowe, prezentacje  multimedialne, rozwiązania mobilne), a Double Brand poszerzy ofertę eFRESH w zakresie kreacji. Dodatkowo planowane są wzajemne szkolenia – zarówno wewnętrzne jak i dla Klientów obydwu firm – dotyczące efektywnego wykorzystywania Internetu oraz niestandardowych form promocji w działaniach marketingowych. „Wspólne działania z Double Brand pozwolą nam nie tylko na wymianę doświadczeń w zakresie kreacji materiałów promocyjnych, ale także na oferowaniu kompleksowych strategii promocji obejmujących zarówno Internet jak i tradycyjne media“ – mówi Szymon Wesołowski, Dyrektor Operacyjny eFRESH.

„Obecnie ciężko sobie wyobrazić skuteczne działania promocyjne bez połączenie działań on-line i off-line. Z drugiej strony jesteśmy przekonani o konieczności specjalizacji firm w branży reklamowej, dlatego w zakresie e-marketingu zdecydowaliśmy się na współpracę z agencją marketingu interaktywnego eFRESH“ – dodaje Krzysztof Kozioł, Dyrektor Kreatywny Double Brand.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu