Chroń swój komputer razem z WP

przez | 26/05/2009

Wirtualna Polska i Firma Marken Systemy Antywirusowe przygotowały specjalną ofertę promocyjną dla wszystkich, którzy posiadają lub zakładają konto poczty elektronicznej na portalu WP.pl

Każdy internauta, posiadający lub zakładający darmowe konto poczty elektronicznej  w Poczcie WP (poczta.wp.pl), może – przez 90 dni – korzystać bezpłatnie z oprogramowania antywirusowego Kaspersky Anti-Virus 2009. Promocja – prowadzona wyłącznie w Wirtualnej Polsce – dotyczy także użytkowników Poczty PRO, Moja Strona lub Firma WWW .Trzy miesiące bezpłatnych testów bez wątpienia pozwolą przekonać się o możliwościach i skuteczności systemu.

Osoby biorące udział w akcji promocyjnej, które – po 90 dniach bezpłatnych prób i testów – zdecydują się na zakup oprogramowania za pośrednictwem Wirtualnej Polski, będą to mgły zrobić z 15-procentowym rabatem.

Oprogramowanie Kaspersky wykorzystuje najbardziej innowacyjne technologie i najnowsze standardy w walce z różnego rodzaju szkodliwymi programami i oprogramowaniem spyware. Zastosowany w programie analizator heurystyczny drugiej generacji wykrywa nowe, nieznane jeszcze szerzej wirusy. Skutecznie chroni przed wirusami polimorficznymi i makrowirusami oraz wyszukuje wirusy w plikach zarchiwizowanych. Co najważniejsze, uaktualnienia bazy wirusów są publikowane przez firmę Kaspersky Lab co godzinę, a w trakcie „epidemii” wirusów, znacznie częściej. Dodatkowo Kaspersky Internet Security posiada m.in. Dwukierunkową skuteczną oraz osobistą zaporę sieciową, jak też kontrolę rodzicielską. Ponadto skanuje system operacyjny i zainstalowane aplikacje w celu wykrycia luk w zabezpieczeniach.

Szczegóły akcji promocyjnej: http://tech.wp.pl/antywirus.html