Spotkajmy się w TRANS-ie

Najlepsze rozwiązania powstają w drodze wymiany poglądów. Tę prawdę potwierdza giełda ładunków TRANS, która powstała jako odpowiedź na potrzeby transportowców z całej Europy. Aby w dalszym ciągu ulepszać program w piątek 29 maja odbędzie się spotkanie przedstawicieli firmy Logintrans z grupą użytkowników TRANS-a.

Klienci spółki przedstawią na nim swoje propozycje zmian na największej polskiej giełdzie ładunków i pojazdów.

Z giełdy TRANS korzysta obecnie 120 tys. użytkowników z 23 krajów europejskich. Dziennie na giełdzie pojawia się nawet 50 tysięcy nowych ładunków i pojazdów.

Ideą przyświecającą twórcom popularnej giełdy już od samego początku było zbliżenie pracowników branży TSL i dzięki temu ułatwianie im zawodowej codzienności. Wymiana informacji o frachtach i przestrzeniach ładunkowych, tak kluczowy element w branży transportowo- spedycyjnej,  nabrał w czasach kryzysu gospodarczego zupełnie nowego wymiaru.

W ferworze dyskusji

Kryzys zmienił realia panujące na rynku i uczynił go mniej przewidywalnym. Branża transportowa odczuwa to tym dotkliwiej, że wielowymiarowo. Rosnące ceny paliw, drogie kredyty, malejąca ilość zamówień i oczywiście notoryczne opóźnienia w płaceniu należności przez klientów mogą stać się przyczyną prawdziwej fali bankructw w branży transportowej.

Społeczność ludzi transportu, powstająca wokół Europejskiej Giełdy Transportowej TRANS staje się motorem napędowym zmian.  System bezpieczeństwa, stworzony w ramach giełdy TRANS przy współudziale użytkowników już dziś pomaga w doborze pewnych kontrahentów a także motywuje ich do terminowego wywiązywania się ze zobowiązań. Obecnie jego ulepszenie stało się priorytetem dla społeczności Europejskiej Giełdy Transportowej.

29 maja w siedzibie firmy Logintrans zjawią się użytkownicy systemu, aby przedstawić swoje opinie i idee dotyczące projektu.

– Zorganizowanie spotkania jest odpowiedzią na głosy i sugestie naszych klientów – TRANS to narzędzie tworzone dla i przez samych użytkowników. Dlatego uważnie wsłuchujemy się w ich potrzeby – mówi Grzegorz Haładus, PR&Communications Manager spółki Logintrans.

Obie strony oczekują, iż rozmowy przyniosą pomysły na kolejne innowacje i ciekawe projekty w ramach dynamicznie rozwijającej się Europejskiej Giełdy Transportowej TRANS.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu