Doładuj telefon z konta internetowego w Raiffeisen Banku

Raiffeisen Bank Polska wprowadził w systemie bankowości internetowej płatności za doładowania kont telefonów komórkowych typu pre-paid.

Transakcja doładowania telefonu typu pre-paid przebiega szybko, wygodnie i bezpiecznie. Po zalogowaniu się do systemu bankowości internetowej banku, należy wybrać opcję „Przelewy” z menu głównego, a następnie „Doładowanie telefonu”, wskazać swojego operatora, podać numer telefonu i kwotę doładowania oraz dokonać płatności. Transakcja zostaje wówczas przyjęta do realizacji.

– Wdrożona usługa znacząco ułatwi wszystkim klientom banku dokonywanie zasileń telefonów na kartę bezpośrednio z własnego konta bez względu na operatora GSM, z którego usług korzystają. Przeprowadzenie transakcji jest bardzo proste. System jest tak przygotowany, aby intuicyjne i szybko dokonać doładowania telefonu – mówi Wojciech Spoz, menedżer produktu w Raiffeisen Bank Polska.

Obsługa systemu od strony technicznej realizowana jest przez spółkę Blue Media, z którą Bank w ubiegłym miesiącu wdrożył rozwiązanie umożliwiające klientom wygodne dokonywanie szybkich płatności internetowych, w tym regulowania eFaktur wystawianych przez firmy telekomunikacyjne oraz energetyczne.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu